Меню
ТОП менеджмент WOG знімає «білі комірці»
21 травня 2015100  автозаправних комплексів  WOG нададуть додатковий сервіс автомобілістам: 22 травня  вас обслуговуватиме ТОП менеджмент компанії особисто. Водії дізнаються, що вміють «білі комірці» і зможуть отримати відповіді на актуальні питання.

Хочете ароматної кави від фінансового директора мережі автозаправних станцій WOG?
А власноруч приготовлений головним бухгалтером  компанії хот-дог?
І щоб заправив Вас і до блиску вимив лобове скло ні хто інший, як Генеральний директор компанії?


Тоді 22 травня, у п'ятницю, Вам - на автозаправку WOG. У цей день понад 500 працівників центрального офісу та регіональних дирекцій  компанії вийде «в поля» і самостійно попрацює на заправках, виконуючи звичну роботу своїх колег. А понад 300 начальників АЗК в цей день поміняються один з одним місцем роботи.


«Ми  в черговий раз організували таку акцію з метою стати ще ближче до нашого клієнта і персоналу, особисто переконатися у високій якості сервісу на наших заправках. А ще зрозуміти як почувають себе кожен день наші колеги на АЗК.  Кожен з нас прагне внести свій внесок у загальну справу дотримання високих стандартів надання послуг або навіть знайти можливості підвищити якість роботи з автомобілістами на наших комплексах. Ми готові почути від клієнтів будь-які побажання і рекомендації. Для цього ми тут », - прокоментував генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.


Приїжджайте 22 травня на автозаправки WOG і самостійно перевірте, чи впораються управлінці з обов'язками своїх колег, що працюють безпосередньо на АЗК.


Інші новини