Меню
Тепер ваше авто під всевидячим оком пристрою «АвтозакладкА»
31 травня 2016

Напевне, кожному автовласнику знайоме відчуття тривоги, коли його авто залишилося без нагляду. Навіть лишаючи автівку на ніч біля під’їзду ви ризикуєте стати жертвою викрадачів. Щоб убезпечити свою машину без додаткових засобів не обійтися.

Пристрій Автозакладка надає можливість завжди бути в курсі місцезнаходження вашого автомобіля. Це справжній маленький помічник, що здатен знайти авто навіть після угону та має безліч переваг в порівнянні з іншими схожими пристроями:

·  автономність – працює без підзарядки до 4-х років, не приєднана до жодних дротів електромережі авто, не має зовнішніх антен;

·  мініатюрність – легко сховати будь-де;

·  непомітність – неможливо виявити за допомогою спеціального обладнання по зчитуванню сигналу;

·  зручність – надзвичайно просто відстежувати локацію автомобіля на своєму смартфоні;

·  наявність режиму «Тривога», який можна активувати у мобільному додатку на смартфоні або на сайті, щоб Автозакладка зрозуміла, що авто викрадено і почала передавати координати частіше.

·  доступна ціна – дешевше за інші пристрої.

Але це ще не все. Спеціально для клієнтів з карткою «ПРАЙД» вартість на диво-наглядач знижена: купуйте за 1450 грн. замість 1800 грн.! Для того, щоб отримати спеціальну знижку на Автозакладку, вкажіть номер вашої картки «ПРАЙД» в полі «Промокод» при замовленні пристрою на Avtozakladka.com.

Пропозиція діє до 31.08.2016 року включно.

Замовити Автозакладку, дізнатись про умови, тарифні пакети на щомісячний супровід, тощо можна за телефоном 044 390 44 77 або на сайті www.avtozakladka.com.

А якщо ви й досі не стали учасником програми лояльності - не зволікайте, знижок багато не буває - http://mypride.wog.ua/

Інші новини