Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Страхування ОСЦПВ у додатку PRIDE

12.03.2020


У додатку PRIDE від WOG з'явилася можливість оформити страховку ОСЦПВ на своє авто.

WOG – перша мережа АЗК, яка розширює свій додаток в сторону маркетплейса, що спрямований на вирішення проблем і завдань автомобіліста.

Першим кроком, після можливості купити напої і пальне онлайн, компанія запропонувала можливість покупки онлайн обов'язкового поліса страхування авто.

У чому основні зручності для клієнта:

- Все онлайн, від покупки до поліса. Не потрібно кудись їхати і оформляти поліс або чекати поки вам привезуть паперову версію. Весь процес займає 3-5 хвилин і поліс вже у вас на руках – у вашому додатку.

- Ми пропонуємо не просто продаж полісів, а також сервіс, який буде нагадувати про закінчення поточного поліса і пропонувати оновити його за необхідності. Це дуже зручно, адже більше не потрібно переживати, що поліс може закінчитися.

- Один з головних плюсів – ми не обмежуємо клієнта однією страховою компанією. Ми агрегуємо різноманітні пропозиції від різних страхових компаній. Клієнт має можливість вибирати потрібну йому ціну і саму страхову. Вибір завжди за клієнтом.

- Всі налаштування доступні в додатку – пільгові тарифи, додаткові ліміти покриття, франшиза і т.п. Клієнт може відфільтрувати і вибрати необхідний за його параметрами.

- Максимальна автоматизація. Клієнтові потрібно вказати тільки державний номер авто – решту ми заповнимо самостійно, отримуючи інформацію із загальнодоступних ресурсів (МТСБУ, МВС). Потрібно тільки звірити коректність і натиснути «Далі».

- Також ми пропонуємо сканування посвідчення водія для автозаповнення даних.

Куплені поліси відправляються на електронну пошту і зберігаються в додатку PRIDE. При необхідності надати поліс, його можна відкрити з програми та показати QR код або PDF-версію документа.

Встановити додаток PRIDE:


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.