Меню
Страхування ОСЦПВ у додатку PRIDE
12 березня 2020


У додатку PRIDE від WOG з'явилася можливість оформити страховку ОСЦПВ на своє авто.

WOG – перша мережа АЗК, яка розширює свій додаток в сторону маркетплейса, що спрямований на вирішення проблем і завдань автомобіліста.

Першим кроком, після можливості купити напої і пальне онлайн, компанія запропонувала можливість покупки онлайн обов'язкового поліса страхування авто.

У чому основні зручності для клієнта:

- Все онлайн, від покупки до поліса. Не потрібно кудись їхати і оформляти поліс або чекати поки вам привезуть паперову версію. Весь процес займає 3-5 хвилин і поліс вже у вас на руках – у вашому додатку.

- Ми пропонуємо не просто продаж полісів, а також сервіс, який буде нагадувати про закінчення поточного поліса і пропонувати оновити його за необхідності. Це дуже зручно, адже більше не потрібно переживати, що поліс може закінчитися.

- Один з головних плюсів – ми не обмежуємо клієнта однією страховою компанією. Ми агрегуємо різноманітні пропозиції від різних страхових компаній. Клієнт має можливість вибирати потрібну йому ціну і саму страхову. Вибір завжди за клієнтом.

- Всі налаштування доступні в додатку – пільгові тарифи, додаткові ліміти покриття, франшиза і т.п. Клієнт може відфільтрувати і вибрати необхідний за його параметрами.

- Максимальна автоматизація. Клієнтові потрібно вказати тільки державний номер авто – решту ми заповнимо самостійно, отримуючи інформацію із загальнодоступних ресурсів (МТСБУ, МВС). Потрібно тільки звірити коректність і натиснути «Далі».

- Також ми пропонуємо сканування посвідчення водія для автозаповнення даних.

Куплені поліси відправляються на електронну пошту і зберігаються в додатку PRIDE. При необхідності надати поліс, його можна відкрити з програми та показати QR код або PDF-версію документа.

Встановити додаток PRIDE:


Інші новини