Меню
Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!»
14 червня 2017

"На сьогодні – це, мабуть, єдина в Україні унікальна програма такого масштабу, де вже більше 80 тисяч учасників бойових дій отримали пряму адресну допомогу", - зауважив голова Правління Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці-разом!" Руслан Руденко.

13 червня відбувся круглий стіл в рамках Всеукраїнської програми соціально-правового захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їхніх сімей.  Темою круглого столу була "Соціальна картка учасника АТО "Українці-разом!". Ця безоплатна, іменна, небанківська пластикова картка дає змогу учасникам бойових дій на сході України та їхнім родичам бути захищеними та отримувати необхідну допомогу.

Компанія АЗК WOG також підтримує соціальну програму та вже надала адресну допомогу власникам таких карток на суму понад один мільйон гривень.Ми пропонуємо персональні та  інтегровані в програму лояльності ПРАЙД знижки та пропозиції:

- 1,00 грн/л знижки на бензин та дизельне пальне, на об’єм, що не перевищує 200 л на місяць; знижку на вуглеводневий скраплений газ LPG у розмірі 0,50 грн/л;

- 10% знижки на товари WOG CAFE;

- 3℅ знижки на товари WOG MARKET у магазинах при АЗК на суму, що не перевищує 1000 грн на місяць;

- нарахування  акційних  бонусів програми ПРАЙД.

Ми турбуємося про вас та сподіваємося, що внесок компанії WOG буде корисним та приємним. Дякуємо, наші сильні, мужні та відважні захисники!
Інші новини