Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Смачні новини від WOG та ресторатора Дмитра Борисова

12.03.2021


13 березня новий фуд-хол від відомого ресторатора тепер можна відвідати у Києві за адресою Дніпровська Набережна 16-б на АЗК WOG! 

Усі бестселери в одному місці: запашний біляш з БПШ, соковитий фірмовий дабл чізбургер з Dogz&Burgerz, культовий сидр з «Білого Наливу» - усе це тепер зможе спробувати кожен наш гість!

Швидко, зручно, смачно, бо ми цінуємо кожну твою хвилину! 

На цьому гарні новини не закінчуються! 

Наприкінці березня відбулося відкриття фуд-холу Gastrofamily Market на АЗК за адресою Стеценка, 21, який  об’єднав 5 різних ресторанних концепцій від Дмитра Борисова: БПШ, Pinzarella, Mushlya, Dogz&Burgerz та бар «Білий Налив» .

Дмитро Борисов, відомий київський ресторатор, розповів, як виникла ідея створення фуд-холів: " АЗК WOG давно і успішно працюють над тим, аби їхні заправки давали гостям якомога більше цінностей: зокрема, на рівні смачної готової їжі, кави, тощо. А ми зі свого боку вже більше 10 років займаємося розвитком гастрономічної культури та маємо дуже високий рівень експертності в цьому. Ми об'єдналися, щоб перетворити заправки на ще одне унікальне місце, де можна задовольнити цілий спектр потреб, окрім заправитись пальним: смачно поїсти, провести час з близькими, взяти їжу або напої з собою, тощо. Певен, що можливість з’їсти на заправці величезну соковиту шаурму з куркою на 69 грн, свіжі устриці, казанок мідій, бургер зі стейком тунця та римську пінцу з прошуто додасть неабияку додаткову цінність для гостей АЗК!" 

Максим Пятаков, керівник дирекції громадського харчування WOG:

"Кафе при заправках – зручний і доступний варіант, який ще й допомагає економити час. Основні задачі для АЗК – це забезпечити відвідувачів якісним сервісом, а тепер ще й надавати клієнтам більш широкий вибір в меню, ввівши в нього ресторанні страви. Вибір партнера був очевидний – «Сім’я ресторанів Діми Борисова» ставить дуже високу планку вимог до якості продуктів і готової продукції. Окрім того, заклади можуть забезпечити широкий асортимент страв та швидке обслуговування, що не менш важливо. 

Тримайте руку на пульсі та слідкуйте за новинами, щоб не пропустити відкриття нових фуд-холів на АЗК WOG!

А зараз чекаємо за адресами:
вул. Стеценка, 21
Дніпровська набережна, 16-Б

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.