Меню
Їм сам і раджу іншим – у нашому WOG CAFE дуже смачні хот-доги з молочною сосискою!
12 травня 2016


Людина з невгамовно активною життєвою позицією, справжній мрійник, оптиміст і сім'янин – ось такий він, герой нашої сьогоднішньої рубрики «Обличчя WOG». Знайомтеся: Віктор Миколайович Васюра, помічник оператора АЗК WOG, розташованого у Києві на проспекті Перемоги, 11б.

Три місяці тому я прийшов працювати на WOG. На щастя, на комплексі були вакантні місця, тому одразу після декількох днів стажування я розпочав роботу. У моїй кар‘єрі це перший АЗК.

Мій ранок завжди починається з кави – таким чином я налаштовуюся на позитивний день. У доброму настрої приймаю зміну, перевіряючи, щоб все було до ладу, і починаю працювати.

Найбільше у роботі на АЗК WOG мені подобається спілкування з людьми. Тут величезний потік людей, тому протягом дня мені вдається удосталь поспілкуватися. Часто люди приїжджають заправлятися сумними і глибоко зануреними у свої турботи. Для мене це додатковий стимул завжди лишатися привітним. Я намагаюся заряджати кожну людину добрим гумором на решту дня, щоб клієнт завжди залишав автозаправний комплекс задоволеним і бажав заїхати до нас іще.

Під час обідньої перерви я люблю поміркувати про вічне, поринути у свої мрії. До речі, у нашому WOG CAFE дуже смачні хот-доги з молочною сосискою. Я їм їх сам і дуже раджу скуштувати усім іншим.

Мрію я багато про що, але нехай це залишиться моїм секретом. Що стосується роботи, то на WOG я хочу стати оператором АЗК. Думаю, цього можна досягти наполегливою якісною працею. Старанне виконання працівником своїх обов‘язків завжди помітне як для керівництва і старшого персоналу, так і для колективу в цілому.

Переважну частину свого вільного часу я буваю з родиною. У мене є син, якому виповнилося два рочки. У вихідні дні ми гуляємо у парках, граємося на дитячих майданчиках і просто чудово проводимо час разом.

Заїжджайте у гості на WOG – поспілкуємося!


Інші новини