Меню
Слухай радіо і заправляйся ексклюзивним біопальним від WOG
6 листопада 2015


Мережа автозаправних комплексів WOG знає, як підняти настрій справжнім меломанам та уважним слухачам радіо. З початку листопада одразу на кількох радіостанціях стартували розіграші супер якісного європейського біопального від WOG.

На радіо «Ретро FM» стартував ранковий проект «Пароль дня». Він не лише дарує уважним щасливчикам можливість  заправитися  25 літрами нового ексклюзивного в Україні біопального 95 есо+ від заводу «Орлен Литва», що продається виключно на АЗК WOG, а й заряджає позитивом та гарним настроєм з самого ранку і на весь день.

Учасникам необхідно бути уважним та дуже швидким. Адже уважність необхідна, щоб щоранку слухати улюблене радіо «Ретро FM» і вчасно почути  та запам’ятати пароль дня, якій буде озвучено в ефірі. А швидкість вам знадобиться, щоб першим додзвонитися в ефір та виграти приз – 25 літрів біобензину європейської якості від WOG.

Розіграш відбуватиметься щоранку о 9-35 з 4 до 20 листопада крім вихідних. Головною умовою перемоги слухача має стати правильно озвучений пароль, який він почув напередодні.

У разі ж, якщо пароль дня буде названо неправильно, черга та можливість виграти суперприз від  WOG переходить  до наступного слухача. Якщо ж він також не зможе виконати завдання, денний обсяг пального , що розігрується, автоматично  додається до призового фонду наступного дня. Детальніше про акцію, а також телефони радіо можна дізнатися на сайті http://retro.ua/news/akcii/343

Одночасно на «Авторадіо» розпочинається ранкова гра «Фа-Фа-На-На» - кожного ранку слухач, який вгадає пісню за мелодією гарантовано отримає від WOG 40 літрів біопального, що виготовлене за європейськими стандартами якості на  заводі «Орлен Литва».

Щоб стати беззаперечним переможцем на Авторадіо та власником 40 літрів біобензину, необхідно додзвонитися на радіостанцію рівно о 8.20 год.  ранку з понеділка по п’ятницю та вгадати мелодію клаксона, яку ведучий ставить у прямому ефірі.

Музична гра «Фа-Фа-На-На» на Авторадіо триватиме з 2 до 24 листопада. Деталі і офіційні правила гри можна дізнатися на сайті радіостанції http://avtoradio.ua/fafanana

Заправляйте себе емоціями від подарунків, а свій автомобіль – якісним європейським біопальним від WOG.


Інші новини