Меню
Мережа АЗК WOG ввела новий спосіб розрахунку за пальне – через термінали IBox
18 червня 2019

З червня 2019 року компанія WOG запустила нову послугу на АЗК – тепер оплатити пальне можна за допомогою терміналів IBox готівкою.

Такий спосіб оплати зручний тим водіям, які не використовують смартфони і додатки, та вважають за краще розплачуватися готівкою, але при цьому не хочуть стояти в черзі на касу.

«Ми додаємо ще один спосіб оплати пального для зручності наших клієнтів. Тепер для тих, хто поспішає, і хоче тільки заправитися, крім покупки пального через додаток PRIDE, доступна ще одна опція самостійної оплати поза касою – термінали IBox "– говорить ІТ-директор WOG Олег Кушіль.

Щоб оплатити пальне через термінал, необхідно на сенсорному екрані вибрати іконку з логотипом «WOG» і ввести номер телефону, на який зареєстрована картка ПРАЙД. Далі – вибрати номер колонки і вид пального, вказати кількість літрів або суму, на яку плануєте заправити авто. На ваш номер телефону прийде SMS з кодом підтвердження, який необхідно ввести в поле на екрані терміналу. Далі слід внести необхідну суму в IBox. Після цього стартує заправка авто.

Якщо при заправці в бак вміщується менше літрів, ніж було вказано, залишок літрів падає на баланс клієнта. Так само і з сумою: якщо готівки вноситься більше, ніж було зазначено, різниця в гривнях конвертується в літри і залишається на балансі картки ПРАЙД клієнта.

Варто зазначити, що при оплаті заправки за допомогою IBox діють персональні умови по картці лояльності ПРАЙД. А комісії за використання терміналу немає.

Перелік АЗК WOG, де встановлено термінали самообслуговування IBOX.


Інші новини