Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Мережа АЗК WOG ввела новий спосіб розрахунку за пальне – через термінали IBox

18.06.2019

З червня 2019 року компанія WOG запустила нову послугу на АЗК – тепер оплатити пальне можна за допомогою терміналів IBox готівкою.

Такий спосіб оплати зручний тим водіям, які не використовують смартфони і додатки, та вважають за краще розплачуватися готівкою, але при цьому не хочуть стояти в черзі на касу.

«Ми додаємо ще один спосіб оплати пального для зручності наших клієнтів. Тепер для тих, хто поспішає, і хоче тільки заправитися, крім покупки пального через додаток PRIDE, доступна ще одна опція самостійної оплати поза касою – термінали IBox "– говорить ІТ-директор WOG Олег Кушіль.

Щоб оплатити пальне через термінал, необхідно на сенсорному екрані вибрати іконку з логотипом «WOG» і ввести номер телефону, на який зареєстрована картка ПРАЙД. Далі – вибрати номер колонки і вид пального, вказати кількість літрів або суму, на яку плануєте заправити авто. На ваш номер телефону прийде SMS з кодом підтвердження, який необхідно ввести в поле на екрані терміналу. Далі слід внести необхідну суму в IBox. Після цього стартує заправка авто.

Якщо при заправці в бак вміщується менше літрів, ніж було вказано, залишок літрів падає на баланс клієнта. Так само і з сумою: якщо готівки вноситься більше, ніж було зазначено, різниця в гривнях конвертується в літри і залишається на балансі картки ПРАЙД клієнта.

Варто зазначити, що при оплаті заправки за допомогою IBox діють персональні умови по картці лояльності ПРАЙД. А комісії за використання терміналу немає.

Перелік АЗК WOG, де встановлено термінали самообслуговування IBOX.


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.