Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Сергій Корецький йде з поста генерального директора WOG, щоб розвивати свої проекти

29.10.2018
В.о. генерального директора виконуватиме Михайло Романів, який до цього займав позицію комерційного директора в компанії.


Сергій Корецький пройшов шлях від молодшого аналітика ГК «Континіум» (з 1999 р) до генерального директора керуючої компанії ГК «Континіум» (з 2007 р). Починаючи з 2013 року успішно розвивав бізнес мережі АЗК WOG на посаді СЕО. За цей час компанія з нафтотрейдера перетворилася в ритейлера і вийшла за межі АЗК, відкривши кафе WOG CAFE формату «сіті». Також компанія WOG запустила WOG CAFE в поїздах Інтерсіті та в аеропорту «Київ» (Жуляни). Зараз мережа WOG CAFE налічує 23 автономних кафе; незабаром, згідно з підписаними контрактами, відкриються нові об'єкти в аеропортах «Бориспіль» та «Львів».

Завдяки вдосконаленню програми лояльності вдалося збільшити кількість індивідуальних клієнтів. Першими запустити мобільний додаток, який вважається кращим серед паливних компаній. З останніх нововведень - можливість безконтактної оплати у мережі АЗК WOG і WOG CAFE.

«Ви знаєте, паливний ринок - один з найбільш висококонкурентних. Нашій команді вдалося за 5 років зробити те, чого від нас ніхто не очікував - з мережі АЗК стати рітейлером. Тим самим, ми зберегли лідерство на ринку. Зараз все налагоджено, є сильна команда керуючих менеджерів, які, я впевнений, продовжать динамічно розвивати компанію. Я ж маю намір зайнятися власними проектами», - прокоментував Сергій Корецький.