Меню
Сергій Корецький: Компанія WOG виходить на оптовий ринок газу в Україні
21 жовтня 2015


Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ»  не лише займається роздрібним продажем газу, а й має намір вийти на його гуртовий   ринок. Про такі плани компанії розповів її генеральний директор Сергій Корецький під час свого виступу на міжнародній конференції LPG Ukraine 2015.

«Ми починаємо продавати LPG у дрібному гурті. Для цього ми вже наступного року завершимо будівництво газонаповнюючої станції (ГНС) у Дніпропетровській області. Ми також будуємо ще дві ГНС у центральній частині України. Загалом, компанія планує запустити функціонування п’яти таких станцій», - зазначив він.

Крім того, за словами Сергія Корецького до кінця цього року WOG має намір розширити мережу газових модулів з 252 до 270 одиниць, і на початку наступного року збільшити кількість наявних газовозів до 40 штук.

«У середньостроковій перспективі – до 2020 року – компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» планує вийти на перше місце за обсягами продажу зрідженого газу та розширити мережу наших автомобільних газозаправочних пунктів до 650 об’єктів», - додав він.Інші новини