Меню
Щодо зміни складу менеджменту компанії
20 липня 2017

Комерційним директором компанії призначено Михайла Романіва, який раніше обіймав посаду директора департаменту із роздрібних продажів.

Сергій Корецький, генеральний директор WOG: "Ми раді вітати з призначенням на посаду комерційного директора Михайла Романіва. Понад 14 років його успішної роботи в компанії, величезний досвід управління комерційним блоком та глибоке знання ринку нафтопродуктів дозволять Михайлу успішно очолити цей напрямок". 

Також повідомляємо, що Владислав Войтенко, попередній комерційний директор, після 7 років ефективної роботи прийняв рішення зосередитись на навчанні на executive МВА та продовжити свою кар’єру поза межами компанії WOG

Сергій Корецький, генеральний директор WOG: "Ми щиро вдячні Владиславу за плідну роботу протягом останніх 7 років. Разом ми пройшли глибоку кризу в економіці України 2014-2015 рр. Бажаємо Владиславу успіхів та натхнення у нових справах а також в здобутті ступеня MBA в Лондонській Школі Бізнесу та Колумбійському університеті у м. Нью-Йорк"


Інші новини