Меню
«Моя нинішня робота дає мені стабільний заробіток та завжди заряджає позитивом»
4 серпня 2016

Студенти обожнюють динамічну цікаву роботу із гнучким графіком. Саме таку, як пропонує АЗК WOG. Cпробувавши тут попрацювати одного разу, більшість вирішують і надалі йти кар’єрними сходами WOG. Цікаво, яку долю обере для себе студент Руслан Малюх, що працює на АЗК за адресою:  м. Київ, вул. Бориспільська, 12.

«Я нещодавно закінчив університет. Зараз розмірковую над тим - йти навчатися далі чи зупинитися на досягнутому та спрямувати більше сил на кар’єру.

На заправках раніше ніколи не працював, і на АЗК WOG мене привели цікавість та бажання спробувати щось нове. Професія помічника оператора подобається, навіть дуже! Хоч я працюю тут лише півтора місяці, втім вже встиг знайти друзів-колег, а ще полюбити тутешню насичену атмосферу.

Цілком можливо, що продовжу будувати свою кар’єру саме тут, на АЗК, бо  теперішня професія мене цілком влаштовує. Тут і свіже повітря, і постійне спілкування, цікаві люди та завжди яскраві робочі дні.

Мій ранок на WOG починається… не з кави. А з безлічі «ранкових» клієнтів, чиї автівки терміново потрібно «нагодувати». Ну а найкавовішою кавою я насолоджуюся здебільшого у нічні зміни. Тоді клієнтів не так багато, та й від сонливості напій рятує на відмінно.

Моя нинішня робота дає мені стабільний заробіток та завжди заряджає позитивом».

Інші новини