Меню
Результати благодійної акції "Дорога до серця"
1 березня 2018


Друзі, зимова благодійна акція «Дорога до серця», що тривала з 19 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року включно, завершилась, а отже час підводити підсумки:

•1 020 305 грн зібраних коштів;

•204 061 придбано благодійних сердечок-наліпок.

Щиро дякуємо усім за участь та добре серце. Ціль досягнута і навіть більше! 

Варто зазначити, що за весь період акції на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 8 млн грн. Нагадуємо, що завдяки небайдужим клієнтам цього літа ми зібрали 1,14 млн грн та закупили обладнання для лікарень Києва, Херсона, Старої Вижівки та Ковеля. Але ще багато медичних установ по всій Україні потребують нового сучасного обладнання, а отже найближчим часом, як і обіцяли,  воно буде закуплено для:

•Турійської центральної районної лікарні — електротерапевтичний апарат для лікування дітей з неврологічною патологією та аналізатор електролітів для поліпшення діагностики захворювань в дитячій онкології.

•Шацької ЦРЛ — гематологічний аналізатор, за допомогою якого можна швидко проводити аналіз крові.

•Любешівської ЦРЛ — транскутанний білірубінометр, шприцевий інфузійний насос та пульсоксиметр. Всі ці прилади допоможуть швидко і точно проводити аналізи в немовлят.

•Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, який потребує електровідсмоктувач, портативний транcіллюмінатор, артеріальні датчики та  інші інструменти.

Нагадуємо, це уже 15 благодійна акція, проведена компанією WOG разом з Українською благодійною біржею! Дякуємо за вашу підтримку!

Інші новини