Меню
Результати акції «Дорога до серця»: 1 400 000 грн!
31 липня 2019


Компанія WOG спільно з Українською біржею благодійності, благодійним фондом «Твоя опора» разом з Машею Єфросініною оголосила про результати соціального проекту «Дорога до серця, що творить дива…» та дострокове його завершення.

Метою проекту був збір 1 млн 330 тис. грн для придбання УЗД-апарату із набором сучасних датчиків для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Взяти участь у акції міг кожен: потрібно було тільки придбати кавовий напій в особливому благодійному горнятку на будь-якій АЗК мережі WOG та у WOG CAFE. Вартість напою в такому горнятку на дві гривні дорожча, ніж у звичайному. Також, за умовами акції, гроші можна було перевести шляхом благодійного внеску онлайн на сайтах Української біржі благодійності та БФ «Твоя опора» чи відправити повідомлення на номер 88 001 вартістю 20 грн. Цю суму планувалося зібрати до кінця літа, але ще за місяць до фіналу сума склала 1 млн 400 тис. грн.

Щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються з серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя. Третина з них виписується із пологових будинків без підозри на недугу, в той час як у перші години або дні життя, малюки повинні потрапити на хірургічний стіл. 

Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова – місце, де діти з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. На жаль, обладнання, що є запорукою порятунку, постійно зношується.

Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG, відзначила, що соціальна ініціатива «Дорога до серця» – це не тільки можливість допомогти просто та ефективно, а й врятувати тисячі життів маленьких українців. Компанія WOG вдячна кожному небайдужому, хто долучився до акції та став частинкою доброї справи.

«В житті ніхто ні від чого не застрахований – це не просто слова. Тому кожен день я проживаю так, щоб зробити щось корисне. Така легка і прекрасна акція «Дорога до серця» дала можливість реалізувати добру справу всім разом. Горнятко всього на дві гривні дорожче за звичайне та кілька секунд вашого життя для того, щоб стати трішечки кращим. Це круто, коли люди п’ють смачну каву і при цьому ще й причетні до доброї справи – роблять свій внесок в порятунок маленьких сердець», – поділилася  Маша Єфросиніна.

Вже 31 серпня під час благодійного фестивалю «Charity Weekend. Твоя опора», заснованого Машею Єфросініною спільно з фондом «Твоя опора», УЗД-апарат буде передано до Інституту М. Амосова. 

Під час фестивалю компанія WOG буде представлена кавовою зоною. Кожен гість матиме можливість посмакувати улюбленим напоєм, а всі виручені кошти від продажу кави будуть передані БФ «Твоя Опора».

Окрім того, WOG реалізує додатковий проект, в якому благодійні горнятка “Дорога до серця” отримають друге життя. Разом з еко-проектом «Зелена птаха» було виготовлено блокноти із зображенням єдинорога, який став символом акції. Кошти від продажу блокнотів також будуть передані в фонд «Твоя Опора». 

Варто зазначити, що компанія WOG вже протягом десяти років проводить благодійну акцію «Дорога до серця». Кожен наш клієнт, який за цей час долучився до акції, допоміг зібрати понад 17 млн. грн. Це відкрило можливість надавати більш якісне лікування дітям та врятувати тисячі маленьких життів. Компанія WOG покриває всі податки та збори, таким чином, вся зібрана сума використовується для закупки або ремонту обладнання медичних установ. 


Інші новини