Меню
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «ПРАЙД» - ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ КОЖНОГО КЛІЄНТА
2 вересня 2015


Для зручності та комфорту своїх клієнтів компанія WOG постійно вдосконалює та розширює власну програму лояльності. Нагадуємо всім клієнтам та гостям автозаправних комплексів WOG про діючі акції та складові нашої програми:

«-1 грн/л  бонусами на картку «ПРАЙД». Акція розпочалася 20 березня і завдяки її популярності серед клієнтів WOG була продовжена до 30 жовтня. Умови: власники картки «ПРАЙД» за умови заправки пального на суму 300 і більше гривень отримують знижку. Вона нараховується бонусами на картку у розмірі 1 гривня з кожного заправленого літра.

«Подарунок кожному від WOG». Цю акцію також було подовжено завдяки шаленій популярності серед наших клієнтів. Умови: при заправці пальним  на суму 300 гривень кожен клієнт гарантовано отримує подарунок від WOG. При чому подарунком може стати, як будь-який товар з асортименту магазину та WOG CAFE або знижка на пальне у розмірі від 10 копійок до 1 гривні на кожному літрі нафтопродукту, крім газу. Який саме подарунок ви отримаєте за акцією, можна знайти в чекові. Тож, справжні щасливчики мають змогу отримати максимальну знижку 2 грн на кожному літрі.

Знижка на пальне при реєстрації картки «ПРАЙД». Умови: при реєстрації картки ПРАЙД її власник протягом наступних двох тижнів отримує можливість купувати пальне на АЗК WOG зі знижкою у розмірі 50 копійок на кожен літр. Для реєстрації картки «ПРАЙД» необхідно відправити безкоштовне смс-повідомлення зі словом «ПРАЙД» на номер 8525.

Вітання з Днем народження власників картки «ПРАЙД». Умови: кожному зареєстрованому учаснику програми лояльності «ПРАЙД» на його день народження компанія WOG дарує знижку на пальне - 70 копійок на кожен літр  бензину або дизельного пального та 30 копійок на кожен літр газу.

Партнерська акція з Unicredit Bank. Акцію також було продовжено до 31 грудня 2015 року. Умови: розраховуючись паливною карткою  Unicredit Bank «Visa Gold Fuel» в мережі АЗК WOG, клієнт зможе повернути 5% від суми кожного чеку на пальне. Повернення 3% при розрахунку на будь-якій АЗК України здійснюється на постійній основі. В залежності від виду та вартості  пального економія складає до 1 гривні на кожному літрі.

Персональні пропозиції. Акція розповсюджується на пальне, каву та інші товари в мережі АЗК WOG. Умови: щоб отримувати всю інформацію про персональні подарунки, знижки та приємні сюрпризи від компанії WOG – вкажіть або уточніть номер мобільного телефону та  електронну адресу, що вказані в анкеті при реєстрації .  Зробити це можна за номером гарячої лінії 0 800 300 525 або у персональному кабінеті на сайті компанії http://wog.ua. Це дасть змогу отримувати смс-повідомлення або електронні листи з вигідними та цікавими пропозиціями.

Партнерські акції.  Умови:  при заправці на суму 500 і більше гривень клієнти АЗК WOG гарантовано отримують дисконтну картку мережі торговельних центрів МЕТRО.

Клієнти «ПРАЙД» завжди отримують більше.


Інші новини