Меню
Продаж 32 АЗК WOG не відповідає дійсності, - прес-служба WOG
29 липня 2016
Інформація про продаж Фондом гарантування вкладів фізичних осіб 32 АЗК WOG не відповідає дійсності - прес-служба компанії

 WOG.

В засобах масової інформації з’явилися неправдиві повідомлення про виставлення на продаж 32 АЗК WOG, купівля та/або будівництво яких було прокредитоване банком “Форум”. 


З цього приводу повідомляємо наступне: банк “Форум”, який на сьогодні є банкрутом, та щодо якого відбувається процедура ліквідації, у минулому видав кредит на купівлю та/або будівництво 32 АЗК WOG.

 Враховуючи той факт, що банк “Форум” знаходиться у стані ліквідації, право отримувати платежі за кредитними договорами та інші активи банку переходять до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. За процедурою цей Фонд виставляє на продаж право отримувати платежі за кредитами, виданими банком, що ліквідується.Також повідомляємо, що на даний момент кредитний портфель WOG у банку “Форум” є системно структурованим з чітким графіком погашення майже до 2020 року.

 

Враховуючи викладене, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виставляв на продаж 32 АЗК WOG. Ці АЗК були, є, і ми впевнені будуть власністю компанії WOG. 
Водночас, Фонд виставив на продаж право стягнення кредиторської заборгованості по кредиту, що є стандартною діловою практикою у подібних випадках.   


Окремо наголошуємо, що компанія WOG буде вживати всіх необхідних та достатніх заходів та дій задля забезпечення збереження активів і не допущення недобросовісних дій та зазіхань збоку третіх осіб.

Компанія WOG цілком впевнена у можливості виконувати свої зобов’язання і звертається з проханням до засобів масової інформації ретельно перевіряти достовірність отриманої інформації.Прес-служба WOG

Інші новини