Меню
6 вересня в Києві WOG долучиться до благодійної ініціативи «Пробіг з вірою в серці» командою із 45 чоловік
4 вересня 2015


6 вересня в Києві на Софіївській площі стартує пробіг в рамках благодійної ініціативи «Пробіг з вірою в серці», головна мета якого – запобігти високому рівню смертності  дітей з вродженими вадами серця. Участь у пробігу разом з іншими візьмуть також 45 співробітників компанії WOG.

Нагадаємо, підготовку до благодійного пробігу WOG розпочав соціальною ініціативою на власних автозаправних комплексах ще 25 липня, що триватиме до 26 вересня. Приєднатися до акції може  кожен, придбавши  благодійне сердечко «Дорога до серця» вартістю 2 грн. Лише за місяць до цієї ініціативи долучилися понад 200 тисяч клієнтів АЗК WOG, зібравши коштів на суму більше 400 тисяч гривень.

«Пробіг з вірою в серці» цього року приймають п'ять міст  Україні.  Після  Києва  пробіги пройдуть у:  Вінниці—  12  вересня,  Львові —  13  вересня, Херсоні — 20 вересня, Кременчуці —26 вересня.

«Пробіг» передбачає одразу кілька дистанцій: дитячий пробіг на 100 метрів для малечі віком від  4 до 6 років, дитячий пробіг на 200 метрів для дітей від 6 до 8 років, а також дві дистанції на 2 км та 5 км для всіх бажаючих за маршрутом від Софіївської площі до Головпоштампу (вул. Хрещатик) та у зворотньому напрямку.

В рамках заходу на учасників чекатиме цікава розважальна програма – фітнес-розминка «Ривок», танцювальний флеш-моб від Амадора Лопеса, фейсарт, дитяча анімація та майстер-класи Street Workout Kyiv.

Реєстраційний внесок для всіх учасників складає 100 грн. Участь дітей до 7 років – безкоштовна.

Усі зібрані під час заходу кошти будуть передані на придбання медичного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (В.Чорновола, 28\1). 


Інші новини