Меню
Щорічний Національний "Пробіг з вірою в серці"- 2015!
30 липня 2015Київ, Вінниця, Херсон, Кременчук с 6 вересня по 26 вересня.

Всі діти з вродженими вадами серця мають шанс на повноцінне життя. Як держава та суспільство можуть зберегти щорічно 3000 життів таких немовлят. Стартує Національний "Пробіг з вірою в серці"- 2015.

29 липня 2015, Київ: У Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України пройшов прес-брифінг з проблем високого рівня смертності український дітей з вродженими вадами серця через відсутність своєчасної діагностики. Майже 40% дітей приречені померти у перший місяць життя, та 60% усіх інших до 1 року, якщо їм не буде встановлено точний діагноз. Спільним зусиллями лікарів, громади та бізнесу ці показники можна зменшити втричі в найближчі роки.

Володимир Жовнір, головний лікар центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України: "В Україні щороку 7000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця, через недостатнє своєчасне діагностування близько 3000 з них помирають на першому році життя. Ми один з декількох кардіоцентрів в світі маємо успішний досвід операцій навіть в перші години життя, та сьогодні внутрішньоутробна діагностика в Україні на рівні 10%, в той час як у Європі — 40%. Коли вчасно проведені діагностика та лікування — 95% дітей матимуть здорове серце та житимуть повноцінним життям. Лише 20% медичних установ України мають можливість вчасно діагностувати кардіологічні захворювання та запобігати їхньому розвитку у дітей".

Марек Войтина, генеральний директор "Данон" в Україні (організатор): "Залучення сучасного діагностичного обладнання через благодійність — один зі шляхів вирішення проблеми. За чотири роки в п'яти містах, "Пробіг з вірою в серці" завдяки місцевим громадам, організаторам та партнерам забезпечив обладнанням кардіологічні відділення лікарень більш ніж на 1,6 млн. грн. "Пробіг з вірою в серці" має стати загальноукраїнською благодійною ініціативою, до якої може долучитися кожне місто. Наша головна мета — знизити смертність дітей з вадами серця в Україні".

Євген Полтенко, виконавчий директор благодійної фундації "Відкриті Серця України": "Чотири роки ми допомагаємо "Пробігу з вірою в серці" в придбанні, передачі та встановленні обладнання в лікарнях, а також надалі введення його в експлуатацію. Ми піклуємось про найбільш раціональне використання залучених коштів — бо це допомога ще більшій кількості дітей".

Денис Кудін, директор з роздрібних продажів ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ": "Ми втілюємо в життя як власні ініціативи, так і долучаємось до проектів організованих нашими партнерами. Вже 10-й рік поспіль наша компанія реалізовує власний проект «Дорога до серця», і останні роки долучає до цього небайдужих кліентів, тому що знаємо, що кожен українець в душі благодійник. Допомога дітям — це один із пріоритетних напрямків. Піклування про них та їх здоровья – це піклування про майбутнє української нації. Переконаний, що такі проекти не тільки частково вирішують нагальні проблеми, але дають можливість створити підґрунтя для подальшого розвитку доброчинних справ".

Ірина Гуцал, директор МБФ "Українська Біржа Благодійності": "Третій рік поспіль ми є частиною "Пробігу з вірою в серці". І сьогодні ми закликаємо українців приєднатися! Віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям ми змінимо ситуацію на краще — всі дітки з вродженими вадами серця мають шанс на повноцінне життя!

Долучитися до нашої благодійної ініціативи дуже просто:

1.  Біжи. Прийди на пробіг та зареєструйся http://ukrrun.com.ua/;

2.  Допоможи через сайт УББ https://ubb.org.ua/uk/project/1591;

3. Підтримай на АЗК WOG,купуючи сердечко"Дорога до серця"з25липня по26вересня".

"Пробіг з вірою в серці!" був започаткований компанією "Данон" в Україні з метою знизити смертність немовлят з кардіологічними захворюваннями. Чотири роки в цифрах: 16 пробігів, 57 345 учасників, більш ніж 1,6 млн. грн. придбано медичного обладнання, сотні немовлят пройшли обстеження на придбаному обладнанні. http://ukrrun.com.ua/
"Пробіг з вірою в серці"-2015 здійснюється за підтримки партнерів компанії "Данон" в Україні: компанії "Нутриція Україна", мережі АЗК WOG, БФ "Відкриті Серця України", МБФ "Українська Біржа Благодійності", Європейської Бізнес Асоціації, Радіо Аристократи. 


Інші новини