Меню
В країні стартував соціальний проект «Працьовита Україна з WOG»
20 липня 2015


20 липня 2015 року відбулася презентація соціального проекту «Працьовита Україна з WOG», головним ініціатором якого виступила найбільша паливна компанія України – «ВОГ РІТЕЙЛ». Проект має на меті сприяти та допомагати навчанню та працевлаштуванню демобілізованих бійців АТО.

Як розповів генеральний директор компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький, компанія з самого початку конфлікту на Сході України підтримувала українську армію, втім дуже швидко зрозуміла, що допомога потрібна не лише тим, хто знаходиться в зоні АТО, а і тим, хто повертається додому. І в мирному житті їх головною потребою стає стабільний дохід та впевненість у майбутньому.

«На жаль через економічний спад держава не може надати своїм захисникам можливості пройти соціальну реабілітацію в повній мірі. Волонтери ж, хоч і дуже стараються, не мають достатньо дієвих механізмів впливу та ресурсів для цього. І тут їм має допомагати бізнес, у якого є реальна можливість навчити і працевлаштувати тих, хто повернувся із зони проведення АТО. Власне саме з цією метою ми заснували проект «Працьовита Україна» – щоб допомогти демобілізованим учасникам АТО пройти соціальну реабілітацію та повернутися до мирного життя», – зазначив він.

За словами ініціаторів «Працьовитої України з WOG», допомогу у пошуку роботи та працевлаштуванні кожен зможе знайти у Центрі адаптації. Його співробітники та волонтери допоможуть скласти резюме, обрати найкращу роботу або знайти необхідні курси перекваліфікації, щоб змінити спеціальність. Всі основні вакансії для демобілізованих воїнів АТО надаватиме WOG та її партнери по проекту – громадські організації «Центр зайнятості вільних людей» та «Київська міська спілка ветеранів АТО». Кандидати зможуть знайти необхідну роботу не лише в Києві, а й в усіх регіонах України.

«Важко переоцінити значення працевлаштування: якщо допомоги тим, хто повернувся з війни, щонайшвидше влитися в русло нормального життя, соціально адаптуватися та, як і раніше, забезпечувати себе та свою родину чесною працею, то і психологічна та медична реабілітації проходять набагато швидше. Саме тому для нас дуже важливим є початок співпраці з компанією-роботодавцем «ВОГ РІТЕЙЛ», і ми сподіваємося, що наша спільна робота буде плідною», – переконана координатор проекту «Воїну гідна праця», ГО «Центр зайнятості Вільних людей» Оксана Воропай.

Проект «Працьовита Україна з WOG» вже розпочав роботу в рамках тестового режиму та допомагає знайти роботу першим учасникам програми. Так, з кінця червня вже було працевлаштовано 5 учасників програми.

«За приблизними підрахунками наших волонтерів станом на сьогодні по Києву є щонайменше 8 000 мобілізованих учасників АТО. По завершенню мобізації всі вони найперше потребуватимуть працевлаштування – це  базова потреба кожного громадянина, чоловіка – забезпечити сімю. Більшість ветеранів готові до перекваліфікації, навчання з метою подальшого працевлаштування. Для цього потрібно максимально обєднати цільові аудиторії та створити якісну платформу для діалогу та шукати шляхи створення робочих місць для учасників АТО. Одним з таких шляхів є спільна програма «Працьовита Україна». Особисто я, як учасник АТО, хочу подякувати ГО Центру зайнятості вільних людей та компаниї «ВОГ РІТЕЙЛ» за те, що не залишаються осторонь та намагаються допомоги у вирішенні проблем справжніх захисників нашої Вітчизни», – відмітив член правління та співзасновник Громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» Андрій Мацейко.

Крім того, соціальний проект пропонує молодим спеціалістам та студентам проходити стажування на підприємствах компанії «ВОГ РІТЕЙЛ»або її партнерів з можливістю подальшого працевлаштування для успішного старту кар’єри в найкращих компаніях України.

В подальшому «Працьовита Україна з WOG» буде розширюватись, залучати нових партнерів та створювати найкращі умови для соціальної адаптації й реабілітації українських захисників. «WOG запрошує всі соціально відповідальні компанії долучатися до проекту, щоб спільно допомагати

нашим співвітчизникам та будувати нову Україну», – закликав Сергій Корецький.

Центр адаптації «Працьовитої України з WOG» працює за адресою вул. Жилянська, 12а, каб. 104, 105, 106 або в Інтернеті http://work.wog.ua/


Інші новини