Меню
Позитивний командний дух – найважливіший складник успішної роботи!
23 березня 2016


Позитивний командний дух – найважливішийскладник успішної роботи! Так вважає Володимир Прибитько, який працює оператором АЗК на 19-му кілометрі траси Київ–Вишгород–Десна. А поза роботою Володимир має цікаве та нестандартне захоплення – він колекціонує монети. У його колекції є безліч дрібних грошей багатьох країн світу й навіть старовинні монети, що вже вийшли з ужитку. Володимир вважає, що самої любові до історії недостатньо для досягнення результату; важливо спілкуватися й співпрацювати з тими, хто поділяє твоє захоплення, адже для створення ідеальної колекції потрібна взаємодія з колегами-нумізматами. На думку Володі, вміння працювати у команді надзвичайно важливе й для роботи, а на WOG команда – thebest!І в цьому неважко переконатися.

Я працюю старшим зміни на АЗК WOG вже більше двох років. Обслуговую клієнтів на касі, слідкую за магазином, допомагаю решті колег.

Кожного робочого дня о 7:45 ми збираємося колективом та обговорюємо плани й основні завдання на день, ділимося один з одним гарним настроєм. Робота на АЗК – це перш за все згуртована та налагоджена робота працівників. Для мене важливо відчувати позитивний командний дух та підтримку колег.

У WOG працюють дружні та кваліфіковані люди, починаючи з консультанта й закінчуючи директором АЗК, і це основа якісного сервісу. Кожен співробітник готовий миттєво допомогти клієнтові чи колезі у будь-якому питанні.

У меню АЗК WOG – досить широкий вибір страв на різні смаки. Найбільшою популярністю користуються хот-доги, бургери та кава. Але я, наприклад, найдужче люблю філе курки по-діжонськи з пюрешечкою, овочі гриль та чорний чай з бергамотом. Усім рекомендую скуштувати.

Більшу частину свого вільного часу я віддаю своєму хобі. Я є активним учасником спільноти колекціонерів, багато з яких вже стали мені добрими друзями. Разом ми досліджуємо сторінки історії, обмінюємося предметами з власних колекцій, час від часу з задоволенням зустрічаємося й відпочиваємо десь за містом. За роки, які я присвятив нумізматиці, мені вдалося назбирати доволі цікаву домашню колекцію. У ній є багато рідкісних монет, як сучасних, так і тих, що вже пішли в історію. Як на мене, таке захоплення є гарним відпочинком, який позбавляє від рутини й дає натхнення для подальшої продуктивної праці.


Інші новини