Меню
Повертаємо 6% від суми кожного чеку на АЗК WOG власникам картки «Carbon»!
6 липня 2017

Мережа АЗК «WOG»  сумісно з ПАT«Альфа-Банк» запровадили акцію для власників карток «Carbon».

З 05.07.2017, розраховуючись карткой «Carbon» у мережі АЗК WOG, клієнт має можливість повернути  6% від суми кажного чеку на топливо або іншіх покупок у мережі АЗК WOG, у том числі від покупок через Мобильний додаток WOG

Крім того, власники карток  «Carbon» отримують безліч інших переваг, а саме преміальну карткуDebitWorldMasterCardз додатковим захистом chippaypass, автоконсьерж з безкоштовною послугою евакуатора, до 10% відсотків на залишок коштів, безкоштовне смс-інформування,  до 30 000 грн . на місяць ліміт безкоштовного зняття готівки у банкоматах по всьому світу, а також  3% сashbackвід покупок у мережі магазинів «METRO»,  знижки до 20% від найкращіх закладів України по програмі від МПС MasterCard та інші переваги!

Повернення коштів здійснюється наприкінці кожногомісяця у національній валюті на картковий рахунок картки «Carbon» за вирахуванням податків. Кліент отрумує смс-повідомлення про зарахування.

Розраховуйтесь  карткой " CARBON + ПРАЙД" замість готівки та повертайте щомісячно 6% від суми кожного чеку у мережі АЗК WOG!

Детальніше за посиланням.


Інші новини