Меню
Поведінка на дорозі: в Україні стартували уроки з правил дорожнього руху для дітей
11 листопада 2015


У рамках Національної програми з запобігання дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді, в коледжі № 272 ім. Сухомлинського відбувся відкритий урок «Безпека дорожнього руху для наймолодших учасників». Захід організовано всеукраїнським проектом  Traffic Challenge.

Протягом відкритого уроку дітлахи дивилися пізнавальні мультфільми про правила поведінки на дорозі, брали участь у вікторинах із заохочувальними подарунками та спілкувалися з поліцейскими , які разом з навчальним центром «Актив-Безпека» провели інтерактивнив тренінг. Після уроку кожен маленький учасник отримав у подарунок книгу «1000 і 1 поворот», видавництво якої підтримала мережа АЗК WOG.

 «Книга «1000 і 1 поворот» написана доступною для дітей мовою, а віршована форма та ілюстрації сприяють засвоєнню інформації. Переконана, що такі заходи, як сьогоднішній відкритий урок, та вивчення правил дорожнього руху школярами дуже важливі й для дорослих. Адже діти спонукатимуть своїх батьків дотримуватися правил дорожнього руху», - впевнена начальник управління маркетингу компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Людмила Тибольчук.

Довідка

Національна програма Traffic Challenge проводиться з ініціативи Благодійного фонду «Демократичний розвиток» за участі Міністерства освіти і науки України,  МВС України та МОЗ України. Проект стартує в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, проголошеного Кабінетом Міністрів України, та спрямованого на зниження дитячої смертності.

Завдання програми Traffic Challenge полягає, насамперед, у формуванні культури поводження на дорозі та стимулюванні високого рівня відповідальності дорослих учасників дорожнього руху (батьків) за допомогою маленьких і юних освічених активістів:   дітей-пасажирів та дітей-пішоходів. Однією з головних подій першого етапу програми Traffic Challenge є випуск і розповсюдження дитячого видання про правила поведінки на дорозі й основи безпеки учасників дорожнього руху «1000 та 1 поворот», видання якої підтримала мережа АЗК WOG.


Інші новини