Меню
Споживачі п'ятий рік поспіль визнали WOG найкращою мережею АЗК
18 листопада 2014


У 2014 році споживачі п'ятий рік поспіль визнали WOG найкращою «Мережею автозаправних комплексів року». Саме за неї проголосувала більшість респондентів в ході Міжнародного конкурсу «Вибір року» в Україні. Окрім цього компанія стала лауреатом ще однієї номінації. Фірмове пальне MUSTANG визнано «Найкращим пальним року».

«Ми надзвичайно вдячні своїм споживачам за довіру і визнання. Хочу наголосити, що все що ми робимо, ми робимо виключно для наших клієнтів. Всіма своїми досягненнями ми зобов'язані нашим клієнтам. Ці нагороди свідчать, що ми рухаємось в правильному напрямку. Дякуємо вам всім», - наголосив директор з маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Віталій Ткаченко. 

«Вибір року» – перший Міжнародний конкурс, що проводиться з 2001-го року. 

Основна мета проекту: комплексна оцінка якості та популярності конкретного товару або послуги серед споживачів і експертів-професіоналів з метою вибору та визначення лідерів року в кожній номінації.

Переможців «Вибору року» визначають за результатами досліджень, які відображають реальні уподобання людей. Ще одна особливість фестивалю-конкурсу – це міжнародний аудит, який проводить компанія Deloitte, одне з найавторитетніших агентств у світі.

Інші новини