Меню
Поспішай! Ще цілих два тижні знижок та розіграшів від WOG у METRO!
18 січня 2016


Мережа АЗК WOG нагадує про шалені знижки та розіграші, які підготувала для своїх клієнтів у магазинах торговельної мережі METRO. До завершення акції залишилося два тижні – поспішайте отримати знижки на всі товари та скористатися шансом на виграш одного з продуктових наборів!

Кожен, хто обміняє тимчасову листівку, отриману на АЗК WOG, на постійну картку METRO стає учасником двох розіграшів продуктових наборів, що відбудуться 21 січня та 19 лютого. Переможець отримає знижку 1000 грн, яку може використати протягом наступних 30 календарних днів, здійснивши покупку на суму 1200 грн з ПДВ та більше у ТЦ METRO, окрім магазинів Бери-Вези у Кіровограді, Луцьку та Тернополі.

Нагадаємо, до 31 січня всі власники зареєстрованої картки лояльності «ПРАЙД» при заправці будь-яким пальним на АЗК WOG отримують тимчасову картку METRO зі знижкою 2%. Скористатися нею можуть лише незареєстровані клієнти ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». Отримати ж постійну картку METRO можна,обмінявши тимчасову листівку на вході до ТЦ. Обміняти картку на постійну та скористатися знижкою можна до 14 лютого 2016р.

Детальна інформація про умови, місце проведення розіграшу на сайті www.metro.ua. Результати розіграшу буде розміщено на сайті www.metro.ua протягом 2 (двох) робочих днів з дати розіграшу.

Подробиці також можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-525

Інші новини