Меню
Подорожуємо з WOG або як перетворити тривалу поїздку на задоволення
6 липня 2016

Для того, хто коли-небудь подорожував поїздами Інтерсіті, не стануть новиною захмарні ціни на пропоновані там продукти. «Хочеш здивуватися, як я? Хочеш здивуватися більше за мене? Тоді сядь в поїзд Інтерсіті і попроси фісташки і вафельку – 108 гривень!» - писав минулого року відомий телеведучий-шоумен Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook. А ще сотні обурених та незадоволених цінами та пропонованою їжею пасажирів.

Однак, це в минулому! Хочемо нагадати усім, що з першого березня у поїздах Інтерсіті за ваші смачні сніданки, обіди та вечері відповідаємо ми - WOG CAFE. Тож пакувати бутерброди з собою не обов’язково, нагодуємо від душі! Перші страви, салатики, гарніри, ну, і звісно ваші улюблені хот-доги, бургери та найкавовіша кава – усе це вам за бажанням принесуть люб’язні стюарди.

Ця весна стала по-справжньому смачною для подорожуючих. І дійсно цікавою для співробітників WOG CAFE у Інтерсіті – кого тільки не зустрінеш під час поїздки, з ким тільки не поспілкуєшся під стукіт коліс.  Пам’ятайте: момент подорожі інколи ладен запам’ятатися на усе життя, тож нехай він буде смачним!

Інші новини