Меню
Подорожуй легко: замов ланч від WOG CAFЕ, купуючи квиток на Інтерсіті
11 червня 2019


Вже місяць користувачі Інтерсіті можуть попередньо замовити ланч від WOG CAFE.

Послугою скористалося майже 20 тисяч пасажирів. В компанії прогнозують, що  50% всіх придбаних квитків на поїзди Інтерсіті будуть мати замовлення ланчу або напою.

«Команда WOG CAFE піклується, щоб пасажири українських поїздів під час подорожі відчували турботу і комфорт, а саме ㄧ мали змогу смачно, якісно та недорого поїсти у дорозі. Ми далі будемо розвивати цей напрямок, тому плануємо розширити меню для замовлення при покупці квитків на потяги Інтерсіті», – ділиться планами Ірина Соколовська, керівник WOG CAFE поза межами АЗК.

Нагадаємо, що 10 травня WOG CAFЕ та «Укрзалізниця» запустили послугу замовлення та оплати продуктових наборів безпосередньо при придбанні проїзних документів. Послуга доступна при покупці квитків у залізничних касах – необхідно сказати про це касиру – або через онлайн-сервіс на всі напрямки поїздів Інтерсіті.

Наразі пасажири швидкісних поїздів можуть придбати ланч вартістю 89 грн, в склад якого входять фреш-сендвіч із куркою або сиром фета та чай в асортименті. Окрім того, подорожуючим пропонують замовити чай, каву та мінеральну воду за звичною вартістю, яку буде додано до ціни проїзного документу. Своє замовлення пасажири отримують протягом першої години подорожі.


Інші новини