Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Пий напої у фіолетовому горнятку WOG – допомагай врятувати дитячі життя!

01.06.2021

З 1 червня мережа АЗК WOG пропонує купувати напої у фіолетових горнятках з єдинорогами. Саме так щороку розпочинається благодійна акція «Дорога добра». Напій у благодійному горнятку коштує на 3 гривні дорожче за напій у звичайному, а стаканчик без напою коштує 5 грн. Також є можливість придбати багаторазове бамбукове горнятко за 149 грн, 30 грн. з якого буде перераховано на благодійсність. Різниця до копійки буде направлена партнерам проекту для закупівлі дорогого сучасного медичного обладнання вартістю понад 3 млн грн. для Інституту серця М.Амосова та Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. 

Партнери проекту — Маша Єфросиніна, БФ «Твоя опора» та платформа Dobro.ua.

Цього року мета акції — зібрати понад 3 млн грн для придбання двох сучасних операційних столів для Інституту Амосова та життєво важливого надсучасного кувезу в Інститут ПАГ. Це обладнання значно поліпшить перебіг операцій на маленьких сердечках та в рази збільшить шанси немовлят з різними патологіями вижити та одужати.

Ситуація в Україні з дитячою кардіологією катастрофічна – 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. При цьому, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина з них – гине. Так, щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає більше 800 дітей. 

Інститут серця ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. В цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України у рік. За результатами обстежень, майже 700 малюків оперують.

Разом з тим, клінічні відділення Інституту ПАГ беруть на лікування найтяжчі пацієнти зі всіх областей України. Насамперед тих, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання. Тому до Інституту з великою надією на одужання поступають майбутні мами та хворі дітки.

Проте, обладнання, що є буквально запорукою порятунку маленьких життів, постійно зношується, а також через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклади самотужки не в змозі.

«Ми пишаємося тим, що WOG об’єднує людей не тільки навколо якісного продукту, але й навколо добрих справ. Успішність бізнесу вимірюється не тільки прибутком, а й користю для суспільства. Тому соціально значимі проекти давно стали невід'ємною частиною нашої компанії. А проект «Дорога добра» цінний не тільки кінцевим результатом – придбанням обладнання для лікарень. Він значимий ще й тому, що піднімає важливу тему, говорить про неї голосно, інформує та спонукає суспільство звернути увагу на проблему.Ми закликаємо всіх, разом з тим і відомих, публічних людей, приєднуватися до проекту. Адже робити добро так легко!», – коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати напій у благодійному горнятку з символікою акції на будь-якому АЗК мережі WOG, WOG CAFE в аеропортах «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Одеса», «Львів» імені Данили Галицького та поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлайн на сайті Dobro.ua, або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн.). Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка та накопичена необхідна для придбання обладнання сума.

Соціальна ініціатива «Дорога добра» триває більше 10 років. Щорічно, завдяки кожному клієнту АЗК WOG, який в той чи інший час приєднався до акції, було зібрано понад 20 млн. грн. Це дозволило забезпечити дорогий ремонт обладнання в медзакладах по всій країні, придбати для них нові сучасні апарати, тим самим рятуючи дитячі життя. За час попередньої хвилі акції, яка завершилася наприкінці 2020 року, встановлено рекорд – зібрано майже 3,3 млн грн. За дані кошти придбано обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова, а саме – апарат для анестезії, монітор стану пацієнта та приліжковий монітор пацієнта. Апаратура вже майже півроку допомагає спеціалістам медзакладу ефективніше проводити операції та рятувати життя малюків

Окрім того, варто відзначити, що компанія WOG покриває всі податки і збори. Це означає, що зібрана сума повністю – до копійки – передається платформі Dobro.ua та БФ «Твоя опора», які закуповують або ремонтують обладнання для дитячих медичних установ.

Офіційні правила благодійної акції "Дорога добра"

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.