Меню
Під час карантину WOG відкриває нові бізнес-можливості для малого і середнього бізнесу
13 квітня 2020


В умовах карантину АЗК WOG прагне максимально розширити асортимент у маркетах мережі. Це надасть можливість компаніям, торгові точки яких закриті, реалізовувати свій товар.

На даний момент проект працює на окремих АЗК у тестовому режимі. Під торгові стенди компаній малого та середнього бізнесу надається на різних автозаправках місце площею 6-8 квадратних метрів. 

«У такий складний для бізнесу час ми повинні об’єднувати зусилля задля того, щоб малий та середній бізнес, по якому карантин вдарив найвідчутніше, мав можливість працювати. Адже більшості підприємців, які працювали у сфері обслуговування та продажу товарів, довелося закрити свої заклади, відправити у відпустки, а то і звільнити працівників. А це все долі – як бізнесу, так і окремо взятої людини. Саме тому ми вирішили діяти та запровадили програму взаємодопомоги. Наразі особливу увагу приділяємо партнерським проектам з компаніями, які в поточній ситуації не можуть вести торговельну діяльність, а їх покупці не можуть придбати необхідну продукцію. Завдяки нашим партнерам, ви вже можете придбати на деяких АЗК WOG букет свіжих троянд для своїх коханих від компанії «Асканія-Флора», якісні сонцезахисні окуляри ТМ Polaroid від нашого партнера «Люкс Оптика» або ж порадувати своїх діток іграшками відомих світових торгових марок», – говорить Павло Шибаєв, Директор дирекції з управління магазинами мережі WOG. 

В рамках програми на полицях WOG Market з’явилися товари, які раніше нечасто можна було зустріти серед звичного асортименту магазину:
- свіжі хлібобулочні вироби;
- спортивне і здорове харчування (протеїнові батончики, ізотоніки, гранолу та ін.);
- охолоджені кавові напої, що особливо актуально при існуючих обмеженнях продажу свіжоприготованого продукту;
- корм для тварин;
- квіти;
- іграшки для дітей.

Мережа АЗК WOG продовжує роботу в цьому напрямку та запрошує зацікавлених представників малого та середнього бізнесу підключитися до програми взаємодопомоги в період карантину. Пропозиції співпраці в рамках проекту можна надсилати на електронну адресу office@wog.ua з поміткою «WOG Market». Інші новини