Меню
Переваги мобільного додатку WOG PRIDE
8 липня 2016

Пластик більше не в моді! Годі накопичувати пластикові картки, WOG пропонує вам зручний мобільний додаток  - WOG PRIDE.

Власники карток PRIDE добре знайомі з перевагами цієї програми лояльності: постійними спеціальними акціями, подарунками, розіграшами. Тільки уявіть, тепер вам не потрібно возити з собою картку, аби отримати знижку на каву, хот-дог або пальне – для цього достатньо мати смартфон у кишені. Додаток PRIDE вже подбав про ці та інші привілеї.

Ми крокуємо в ногу з часом, тому, завдяки нашому додатку, пальне та каву можна купувати он-лайн. Це не лише зручно, а й економно. Адже ціна фіксована, а придбані товари он-лайн не мають терміну дії! От де справжня вигода – у додатку WOG PRIDE!

Одна з функцій додатку PRIDE - "Калькулятор пального" дозволяє кожному водієві обрати  найвигідніший маршрут, серед запропонованих, до найближчого АЗК та підрахувати кількість та вартість пального, необхідного для обраного маршруту.

Прощавайте «паперові чеки»! З новим мобільним додатком їх зберігання  втратило сенс. Адже тепер всю історію покупок пального чи будь-яких інших товарів на АЗК WOG можна переглядати у зручній електронній формі. І все під контролем!

І це ще не все, більше дізнаєтесь, встановивши на свій мобільний зручний та вигідний додаток.

Для завантаження мобільного додатку перейдіть за посиланням http://myapp.wog.ua/.

Інші новини