Меню
22 лютого оголосять переможців премії «Автомобіль року 2016»
10 лютого 2016


22 лютого в Києві відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні 2016». До цього часу організатори підсумовують голоси журі та  зберігають інтригу.

Цього року вперше обиратимуть найкращий автомобіль у двох головних номінаціях – «автомобіль року» та «кросовер року». Переможці визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування читачів та журналістів 50 на 50.

Відбір претендентів відбувається у декілька етапів: голосуванням користувачів на сайті та наступним голосуванням журналістського журі. У фіналі отримані бали підсумовуються.

Найцікавішим з точки зору випробовування авто виявився саме другий етап, що відбувся наприкінці січня на автодромі «Чайка». На автомобілі чекали як традиційні покатушки, так і перевірка реального кліренсу, ефективності роботи повного приводу, тест на спеціальній засніжено-льодовій трасі.

До речі, у тестуванні автомобілів на полігоні «Чайка» брали участь декілька осіб з читацького складу журі – переможці розіграшу на участь у тест-драйві, проведеного за підтримки мережі АЗК WOG.

Крім того, WOG другий рік поспіль стає «головним паливним партнером» конкурсу, надаючи для тест-драйвів бензин 95 Mustang і дизель Mustang. «Автомобіль року обирають і журналісти, і автовласники спільно, тому підробити результат неможливо. А щоб забезпечити всім учасникам рівні умови, компанія WOG  як один із лідерів ринку надала  пальне стандарту Євро-5», – зазначив директор з маркетингу компанії "ВОГ РІТЕЙЛ" Віталій Ткаченко.

Інші новини