Меню
Переможцем акції «Mokka WOGOНЬ» став мешканець Львівщини
29 грудня 2022

Мережа АЗК WOG спільно з партнером ТОВ «Пежо Сітроен Україна» підбили підсумки акції «Mokka WOGOНЬ». Головний приз — новенький WOW-кросовер Opel Mokka виграв Олег Чапляк із Львівщини. 28 грудня організатори акції вручили йому ключі від авто.

Розіграш головного призу відбувся 21 грудня у прямому ефірі радіостанції Люкс ФМ. Загалом до акції долучилися понад 472 тис. клієнтів WOG. Можливість взяти участь у розіграші авто отримали лише 93 щасливчики, у кого на конкурсному барабані випала секція «20 л пального та шанс виграти авто Opel Mokka». Переможцем став Олег Чапляк із Львівщини, який отримав акційний чек за заправку в с. Калинівка Київської області. Зазначимо, що компанія WOG взяла на себе витрати, пов’язані зі сплатою обов’язкових податків з виграшу.

Разом із сім’єю їхали у гості до рідних. Заїхали в Калинівці на WOG. Заправилися. Нам запропонували долучитися до акції  «Mokka WOGОНЬ», де можна було виграти новенький  Opel Mokka. А чому б ні? Виконав умови, зареєструвався на сайті акції й миттєво виграв 20 л пального та шанс стати власником автомобіля. А 21 грудня мені зателефонували з Люкс ФМ , де компанія WOG проводила розіграш, та повідомили, що став щасливчиком, якому дістався  Opel Mokka. Це неймовірно! Авто я дарую своїй дружині, в якої нещодавно був день народження. Ця перемога є доказом того, що все можливо. Головне — вірити, пробувати власні сили, й фортуна обов’язково посміхнеться. Тому й надалі долучатимуся до акцій від WOG», - розповів переможець акції “Mokka WOGОНЬ” Олег.

Усім дякуємо за участь в наших акціях та обіцяємо тішити вас ще більше у новому році! Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах. 

Інші новини