Меню
Визначився автопереможець конкурсу «Автомобіль року в Україні 2015»
13 лютого 2015

12 лютого 2015 року в рамках круглого столу «Автобізнес України 2015 у новітних умовах» відбулося  нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015». 

Організатором Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015» традиційно виступила Медіагрупа «Автоцентр» за участі Клубу автомобільних журналістів України та за підтримки Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів та Дилерів, Транспортної академії України, Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром», Федерації роботодавців автомобільної галузі України та мережі автозаправних комплексів WOG.

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні 2015» визначає найкращі автомобілі, презентовані в Україні з 20 листопада 2013  року до 20 листопада 2014 року за результатами голосування Громадського та Журналістського журі. 

До Громадського журі ввійшли всі бажаючі громадяни України, які заповнили анкету на сайті autoroku.ua. Цього року учасників виявилося більше 55 000.

Журналістське журі акції представляли 24 члени Клубу автомобільних журналістів України, які обирали переможця, керуючись власним досвідом із тестування автомобілів. 

Голоси обох журі враховувались у співвідношенні 50 на 50. Оргкомітет та спеціально створена Наглядова рада акції забезпечували об’єктивність результатів.

До участі в акції було представлено 40 автомобілів-учасників, які розподілились у 12-ти номінаціях.

Трохи пізніше серед усіх, хто проголосував в акції, буде визначенопереможець, який стане володарем автомобіля! Цього року переможцю дістанеться Skoda Rapid. Активних учасників акції чекають і інші призи: бензин WOG MUSTANG, шини Nokian Tyres, автолампи Philips X-treme Vision + 130% і Philips White Vision.


Інші новини