Меню
Партнер WOG – ТОВ "ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ" – лідер Національного бізнес-рейтингу
20 лютого 2020

ТОВ «ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ» – мережа випробувальних лабораторій контролю якості нафтопродуктів і зрідженого нафтового газу, що тісно взаємодіє з компанією WOG, підтвердила звання лідера Національного бізнес-рейтингу 2019 р.

Про міцні позиції компанії свідчать високі економічно-фінансові показники і отримані відзнаки за кілька останніх років.

«WOG піклується про якість продуктів, які реалізовує в мережі АЗК, тому приділяє максимум уваги і зусиль для створення системи контролю якості, як нафтопродуктів, так і зрідженого газу. Наш партнер – ТОВ «ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ» ­– вкотре підтвердила свою високу компетенцію. Компанія отримала першість у престижному Національному бізнес-рейтингу за підсумками аналізу, проведеного серед більш ніж 315 тисяч суб'єктів господарювання України», – коментує мережа АЗК WOG.

До слова, 6 з 13 лабораторій ТОВ «ГЛОБУС-ПЕТРОЛЕУМ» у період 2019-2020 років отримали атестати про акредитацію на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2017, що свідчить про компетентність, об'єктивність і незалежність їх роботи. Лабораторії можуть виконувати випробування нафтопродуктів і зрідженого нафтового газу згідно методик національних стандартів, які також відповідають міжнародним і європейським нормам.

У складі лабораторій працює контрольно-вимірювальне обладнання від провідних світових виробників. Фахівці контролю якості можуть оперативно проводити лабораторні випробування проб нафтопродуктів згідно вимог діючих стандартів України, а також зрідженого газу за всіма параметрами.Інші новини