Меню
Паралельні перегони WOG DRIVE FEST – шоу, аналогів якому ще не було в Україні!
9 липня 2015


25 липня 2015 о 14:00 на мототреку автодрому «Чайка» відбудеться унікальна автоспортивна подія – паралельні перегони WOG DRIVE FEST!

На відвідувачів чекає шоу, аналогів якому ще не було в Україні – парні заїзди на виліт за олімпійською системою доки не залишиться лише один переможець. Учасники одночасно стартують кожен по своїй доріжці, і хто перший – той і виграв. Родзинка змагання – міст, завдяки якому доріжки перетинаються у різних площинах, а пілоти їдуть однакову дистанцію паралельно.

WOG DRIVE FEST стане місцем відпочинку для всієї родини. Глядачі зможуть насолодитися переглядом ексклюзивних авто, підкріпитися найкавовішою кавою від WOGCAFÉ, фірмовими хот-догами та бургерами, а також зробити фото на пам’ять у супроводі вродливих дівчат у костюмах grid girls. Перегони коментуватимуть дотепні ведучі Авторадіо, а музичний супровід забезпечуватимуть спокусливі близнята DJ Who is Who. Відпочити на свіжому повітрі можна буде у комфортних lounge зонах, а для дітей працюватиме окремий ігровий майданчик. А ще організатори приготували цінні призи, конкурси та розваги для всієї родини. І приємна новина для батьків - дітям до 12 років вхід безкоштовний!

Заїзди транслюватимуться на великому екрані, а у перервах глядачів та учасників розважатимуть показові виступи дрифтерів, вогняне шоу та запальні танці дівчат на пілоні. Як і має бути,  на перегонах – переможців вітатиме феєрверк. А по закінченню заїздів свято продовжить дискотека просто неба.

Взяти участь зможе будь-який автовласник, що має дійсне посвідчення водія та справний автомобіль, що відповідає нормам ПДР. Змагання відбуватимуться у трьох класах:

·  «Професіонали» - учасники, які вже брали участь у офіційних автоспортивних змаганнях та мали ліцензію водія ФАУ будь-якої категорії.

·  «Аматори» - водії, що вперше беруть участь у перегонах під егідою ФАУ.

·  «Дріфтери» - спеціальний залік для тих, хто вміє тримати своє авто у контрольованому заносі.

До фінальної частини змагань 25 липня 2015 попадають учасники, що пройдуть кваліфікацію напередодні (24 липня 2015). Переможці отримають цінні призи від партнерів свята, зокрема високоякісне  пальне від WOG. Подати заявку на участь, ознайомитися з подробицями свята та змагання можна на офіційному сайті http://paralelka.com.ua. Поспішай, адже кількість квитків для глядачів та місць для учасників – обмежена!

Інші новини