Меню
WOG першим в Україні надав можливість користуватися паливними картами в додатку PRIDE
27 грудня 2019


Мережа АЗК WOG оновила мобільний додаток PRIDE – компанія ввела великий розділ для B2B клієнтів, а саме для тих, хто використовує паливні картки WOG. Таким чином, оператор об'єднав сервіси для B2C і B2B в одному додатку. 

Завдяки нововведенню, клієнти, які використовують паливні карти, можуть застосовувати їх і в мобільному додатку. Відповідно, ввівши свою карту в додаток, тепер користувач бачить дашборд по ній – залишок, ліміти, доступні види пального та сервіси. Крім цього, відпала потреба носити з собою пластикову карту – сервіс робить доступним використання її за QR-кодом. Ну і нарешті, клієнти B2B зможуть заправлятися, не виходячи з авто, за допомогою послуги WOG PAY

Як зазначив Олег Кушіль, директор дирекції цифрової трансформації компанії WOG«технічно процес додавання картки в додаток реалізований максимально просто і зручно. Тепер клієнту, який володіє паливною карткою, не потрібно постійно звертатися до свого менеджера, щоб дізнатися актуальний залишок або ліміт за його карткою. Все доступно в додатку на одному екрані і в простому форматі. QR-код такої карти максимально захищений. Крім цього, логіка сервісу WOG PAY була спеціально допрацьована – тепер послуга доступна і власникам паливних карт. Паралельно з цим, команда IT створила повністю новий веб-кабінет для клієнтів B2B. Це те місце, де здійснюється все управління такими картами. Тепер керувати паливними картами стало не тільки набагато зручніше, але і приємніше». 

«Тепер B2B клієнти можуть повною мірою використовувати мобільні функції і сервіси. Примітно, для цього їм не потрібно встановлювати ще один додаток, що зазвичай вимагає додаткового місця на пристрої і просто не радує. Сьогодні йде боротьба за місце на екрані смартфона, тому ми пішли шляхом реалізації повного функціоналу не в окремому додатку, а вже в існуючому – PRIDE. Споживач може використовувати як ПРАЙД роздрібного клієнта, так і паливну карту в одному місці», – говорить Євгеній Чорний, керівник Діджитал-проектів компанії WOG. 

Як підключити новий сервіс: 

1. У додатку PRIDE необхідно  зайти в розділ «Профіль». 

2. Вибрати функцію «Підключення паливної карти». 

3. Далі – вказати номер паливної карти (в разі, якщо менеджер підприємства не дозволив використання карти в мобільному додатку, то необхідно звернутися до нього за дозволом активації). 

4. Після цього – вказати OTP код, який отримає менеджер компанії. Відразу після цього карта буде введена в додаток. На головному екрані ви побачите ідентифікатор, при натисканні на який з'явиться ключова інформація щодо паливної картки. 

Відмітимо, що WOG – перша компанія на ринку АЗК, яка надає такий сервіс в одному додатку. 

У новому кабінеті з управління паливними картами з'явилися такі функції: - можливість візуалізації всіх необхідних даних; - віртуальний баланс для лімітної схеми карт; - можливість змінювати доступну номенклатуру і ліміт за карткою в Excel-документі - отримання транзакцій через API; - можливість створення і редагування користувачів; - можливість активації або деактивації паливних карт для використання в мобільному додатку.

Інші новини