Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Оголошено переможців акції “Мандруй всюди”

15.10.2020


Літня акція «Мандруй всюди» від АЗК WOG завершилась. Новенький будинок на колесах у топкомплектації вже чекає на першу подорож разом зі своїм новом власником. 

15 жовтня на столичному АЗК WOG на Дніпровській набережній відбувся фінал акції «Мандруй всюди». У прямому ефірі, який провів відомий телеведучий Анатолій Анатоліч, серед учасників акції розіграно 24 електросамокати та 24 велосипеди, а також головну зірку події – Дім на колесах.

Головний приз отримав Олександр, мешканець Києва. А електросамокати та велосипеди роз’їдуться по усій Україні, географія переможців дуже широка. Зі списком щасливчиків можна ознайомитися тут: RANDOM.ORG - Details for Drawing #123,122 – WOG HOME

Розіграш призів акції «Мандруй всюди» проводився за допомогою рандомайзера серед більш ніж 215 тисяч учасників під наглядом комісії на чолі з директором з маркетингу WOG Віталієм Старомінським.

«Я точно знаю, що всім нам набридло сидіти на одному місці. Ми сумуємо за подорожами та пригодами. Саме тому WOG вирішив розіграти серед клієнтів справжній будинок на колесах. Адже будинок на колесах – це ідеальне поєднання мобільності та комфорту. Це можливість краще пізнати свою та інші країни, подорожувати де й скільки заманеться. Ми впевнені, що цей популярний у Європі та Америці стиль подорожей стане довподоби усім українцям, які прагнуть активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку», - зазначив він. 

Окрім безпосередніх учасників акції подарунки отримали також і глядачі прямого ефіру, серед яких було розіграно велосипед та електросамокат:


Дякуємо кожному за участь та бажаємо незабутніх подорожей у колі близьких!

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.