Меню
Оголошено переможців акції “Мандруй всюди”
15 жовтня 2020


Літня акція «Мандруй всюди» від АЗК WOG завершилась. Новенький будинок на колесах у топкомплектації вже чекає на першу подорож разом зі своїм новом власником. 

15 жовтня на столичному АЗК WOG на Дніпровській набережній відбувся фінал акції «Мандруй всюди». У прямому ефірі, який провів відомий телеведучий Анатолій Анатоліч, серед учасників акції розіграно 24 електросамокати та 24 велосипеди, а також головну зірку події – Дім на колесах.

Головний приз отримав Олександр, мешканець Києва. А електросамокати та велосипеди роз’їдуться по усій Україні, географія переможців дуже широка. Зі списком щасливчиків можна ознайомитися тут: RANDOM.ORG - Details for Drawing #123,122 – WOG HOME

Розіграш призів акції «Мандруй всюди» проводився за допомогою рандомайзера серед більш ніж 215 тисяч учасників під наглядом комісії на чолі з директором з маркетингу WOG Віталієм Старомінським.

«Я точно знаю, що всім нам набридло сидіти на одному місці. Ми сумуємо за подорожами та пригодами. Саме тому WOG вирішив розіграти серед клієнтів справжній будинок на колесах. Адже будинок на колесах – це ідеальне поєднання мобільності та комфорту. Це можливість краще пізнати свою та інші країни, подорожувати де й скільки заманеться. Ми впевнені, що цей популярний у Європі та Америці стиль подорожей стане довподоби усім українцям, які прагнуть активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку», - зазначив він. 

Окрім безпосередніх учасників акції подарунки отримали також і глядачі прямого ефіру, серед яких було розіграно велосипед та електросамокат:


Дякуємо кожному за участь та бажаємо незабутніх подорожей у колі близьких!

Інші новини