Меню
Офіційна заява компанії WOG щодо акціонерного складу компанії
8 червня 2017
Частка в компанії, що належала Ігорю Мироновичу Єремеєву, у відповідності до його волі, перейшла до його дітей, що підтверджено Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.  

Інформація про володіння часткою І.М. Єремеєва третіми особами, яка останнім часом активно поширюється в ЗМІ, не відповідає дійсності. В цьому може переконатися будь-яка зацікавлена особа, отримавши інформацію про структуру власників з Реєстру.  

Причиною появи таких матеріалів є спроба конкурентів покращити свої позиції на ринку світлих нафтопродуктів України через поширення неправдивої інформації про компанію WOG. Особливо це стосується учасників ринку, які також володіють власними ЗМІ.  

Наполегливо радимо нашим конкурентам працювати виключно в правовому полі та боротися за клієнтів виключно через покращення власного сервісу та якості пального, а не через фінансування брудних інформаційних кампаній проти опонентів. Ми за чесну конкуренцію, бо лише таким чином виграє не тільки компанія, але й споживачі.  

Ми дякуємо всім журналістам за увагу до нашої компанії та будемо раді й надалі надавати вичерпну інформацію про діяльність WOG.

Інші новини