Меню
Офіційна заява компанії WOG
4 червня 2016

Рано вранці у суботу, 4 червня 2016р. на АЗК Пісочин-2 (Харківська обл.) нашої мережі сталася надзвичайна ситуація: задимлення та загорання електрощитової в будівлі операторної. Згідно з робочою версією пожежної охорони відбулося коротке замикання електропроводки. Водночас на АЗК спрацювали відповідні системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій, працівники АЗК діяли згідно з регламентом. Внаслідок події постраждалих ані серед персоналу АЗК, ані серед клієнтів немає.

У зв'язку з тим, що на АЗК витримані усі технічні норми та стандарти, інцидент не поширився поза межі будівлі операторної. Тому резервуари з нафтопродуктами та паливо-роздавальні колонки є неушкодженими. Вказаний АЗК застрахований, відповідно ми подаємо необхідний пакет документів для повного відшкодування понесених збитків.

Від імені компанії WOG ми приносимо вибачення нашим клієнтам за тимчасову зупинку роботи АЗК. Наші служби докладають всіх зусиль, щоб після відповідних профілактичних та ремонтних робіт відновити роботу АЗК Пісочин-2 у штатному режимі. Також компанія розпочала додаткові позапланові профілактичні дії на всіх об'єктах мережі для ефективного запобігання подібним інцидентам і в майбутньому.

Інші новини