Меню
Офіційна позиція компанії WOG щодо якості пального
11 березня 2016

Компанія WOG напередодні попереджала про ведення планової кампанії у ЗМІ з метою дискредитації якості пального мережі АЗК.

Так, станом на сьогодні, низка видань поширилиновину про те, що до мережі АЗК WOG застосовані штрафні санкцій з причин начебто не якісного пального.

Офіційно повідомляємо, що зазначені дані є не коректними і завдають репутаційної  шкоди компанії WOG.

По суті питання інформуємо, що 9 лютого поточного року Держпродспоживслужба дійсно відібрала проби пального з метою перевірки його якості на АЗК у м. Вінниця.

Проте, на відміну від даних окремих ЗМІ, результати дослідження якості пального засвідчили відповідність нафтопродуктів WOG усім державним стандартам якості. Про це, зокрема, йдеться у складеному акті. (документ).

Із документу випливає, що жодних приписів, у тому числі стосовно начебто фальсифікованої продукції,  та заборон на реалізацію товарів мережі АЗК WOG винесено контролерами не було.

А  жодного літру пального не було забраковано чи конфісковано.

Відповідно, Держпродспоживслужба немає жодних претензій до якості пального АЗК WOG.

Разом з тим, інформуємо про те, що Держпродспоживслужба вказала на незначні недоліки в роботі однієї з АЗК WOG у м. Вінниця,  які мають виключно нормативно-організаційний характер, і жодним чином не стосуються якості нафтопродуктів.

Штрафні санкції у розмірі близько 100 000 грн, накладені на АЗК через вказані недоліки будуть сплачені компанією WOG у повному розмірі. Станом на сьогодні, зауваження контролерів вже враховані в роботі мережі, а усі нормативно-організаційні недоліки – усунуто.

Насамкінець, наголошуємо на тому, що усі нафтопродукти компанії WOG , як і завжди, відповідають найвищим стандартам якості.
Інші новини