Меню
WOG запрошує справжніх кіноманів на Одеський міжнародний кінофестиваль
8 липня 2015


Компанія WOG стала головним паливним партнером 6-го Одесього міжнародного кінофестивалю, який традиційно пройде в столиці гумору та відпочинку з 10 до 18 липня 2015 року.

Варто зазначити, що WOG не вперше долучається до розвитку українського кінематографу. Так, у 2004 році за підтримки найбільшої паливної компанії України зняли фільм «Європейський конвой», а у 2005 році – рімейк на відому та улюблену всіма комедію «Королева бензоколонки». Цього року компанія стане партнером не лише наймасштабнішого кінофестивалю України, а й кожного шанувальника кіномистецтва - разом з буклетом гості фестивалю отримають купон на знижку  в розмірі 1 грн/л на будь-який  вид пального від WOG.

Тож, компанія WOG запрошує всіх кіноманів приєднуватись до визначної події вітчизняного кіномистецтва, адже окрім знайомства з кіноновинками цього року, вони матимуть можливість провести цікаву подорож з усіх куточків України до Одеси разом з найкращим та найякіснішим пальним, а також посмакувати  безпосередньо на фестивалі найкавовішою каву, фірмовими хот-догами  та бургерами, а також іншими стравами у WOG CAFE. 

Нагадаємо, з 530 фільмів з 75 країн, поданих на участь у конкурсі 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю, селективна комісія відібрала 12 фільмів з США, Великобританії, Ізраїлю, Туреччини, Росії, Колумбії, Хорватії, Ірану, Франції, Данії й України, які будуть боротися за Гран-прі ОМКФ - Золотого Дюка - та інші нагороди Міжнародного конкурсу ОМКФ-2015. У Національній конкурсній програмі заявлено 6 повнометражних і 18 короткометражних фільмів. Дві українські картини візьмуть участь одночасно в Національному й Міжнародному конкурсах.

На церемонії Відкриття 6-го ОМКФ 10 липня почесному гостеві Майклу Найману буде вручений почесний Золотий Дюк за внесок у кіномистецтво. ОМКФ-2015 відвідає директор Канського кінофестивалю Тьєрі Фремо, щоб представити програму «Люм’єр!», а ірландський режисер Джим Шерідан привезе в Одесу свою персональну ретроспективу.


Інші новини