Меню
«Я обожнюю подорожі та каву FLAT WHITE»
18 серпня 2016

Коли потрапляєш до місця, де тобі все подобається, рідко цікавишся подробицями. Адже все влаштовує, і це головне. Проте, у кожної медалі є два боки. Ви бачите зовнішній бік АЗК WOG, а його працівники розкривають вам внутрішній у щотижневій рубриці «Обличчя WOG». Як воно бути оператором АЗК, розповів Роман Майстренко, який працює на WOG за адресою: місто Київ, вулиця Бориспільська, 12 .

«Я працюю на АЗК WOG близько року. Почав з помічника оператора, а зараз вже оператор. Підвищенням пишаюся й планую надалі працювати на WOG.

Мені подобається, що в нас завжди весело, клієнти здебільшого ввічливі й люб’язні. Я приходжу на роботу із задоволенням і вважаю, що це найпереконливіший доказ успіху та влучно обраної професії.

Моє хобі – це подорожі. Графік дозволяє поринати у пригоди, звісно не на надто далекі відстані. Проте в Україні так багато цікавих місць, що я насолоджуюся й такими «місцевими» подорожами.

Нещодавно  приїхав з міста Ко́рсунь-Шевче́нківський Черкаської області. Залишився у захваті, тепер раджу відвідати його й колегам.

Та найголовніше те, що навіть із захопливих подорожей я повертаюся на роботу із задоволенням та завжди в чудовому настрої.

Ранок на WOG асоціюється у мене із ароматною кавою. Я обожнюю «FLATWHITE» та своїми найсильнішими пристрастями вважаю саме каву і подорожі».

Інші новини