Меню
Обліпиховий чай – новинка на WOG!
18 лютого 2016


На всіх АЗК Києва у меню WOG CAFE незабаром з’явиться обліпиховий чай – напій, відомий своїми цілющими властивостями. Обліпиха містить велику кількість вітамінів, наповнює організм здоров’ям та енергією, запобігає стресам; корисна для вживання мешканцям великих міст у холодні та перехідні пори року. 

На WOG чай готуватимуть з натуральних інгредієнтів і подаватимуть у фірмовому «вогівському» гофрованому стаканчику, який зручно взяти з собою в дорогу. «Наша місія – дбати про свого клієнта. Ми прагнемо, щоб на наших АЗК ви не просто заправились якісним паливом, а й отримали добрий настрій на цілий день. Тому ми постійно покращуємо сервіс і вдосконалюємо меню. І обліпиховий чай, який так цінують прихильники здорового харчування, є лише одним з багатьох кроків на цьому шляху», – коментує Віталій Ткаченко, директор з маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ».

Дієтологи радять пити цілющий чай з обліпихи регулярно, адже ця корисна рослина зміцнює імунітет і покращує загальне самопочуття. А ще він просто дуже смачний, тому ми теж радимо Вам спробувати ;) 

Обліпиховий чай на WOG– Ваш ковток здоров’я на цілий день!
Інші новини