Меню
Обладнання вже передане до Інституту Амосова
28 грудня 2021

Протягом акції «Дорога добра» WOG разом з партнерами Dobro.ua, БФ «Твоя Опора»Машою Єфросиніною та благодійниками зібрали 3 270 309,80 грн. За ці кошти зроблене масштабне переобладнання дитячої операційної у Інституті Амосова – придбано апарат для анестезії, монітор стану пацієнта та приліжковий монітор пацієнта.

 

Лікарі вже готуються до першої операції на серці дитинки у переобладнаній операційній. За даними Інституту, тільки у цій операційній щороку проводиться до 600 операцій. Загалом в Амосова роблять 1100 операцій та обстежують близько 8000 маленьких пацієнтів у рік. 

Нагадаємо, благодійна акція «Дорога Добра» — соціальна ініціатива компанії WOG за напрямком допомоги у лікуванні дітей з вадами серця. Спеціально для акції випускається лімітована серія благодійних горнят, які продаються по всій Україні. Різниця між вартістю напою у благодійному та звичайному горнятку перераховується на благодійність. Так, цього року клієнти компанії купили благодійні горнятка на 2,5 млн грн. Решту коштів на необхідне обладнання — 770 309 тис. грн — отримали завдяки благодійникам через пожертви на сайті dobro.ua

За 10 років існування проєкту компанії WOG вдалося зібрати, закупити й відремонтувати медичне обладнання у Києві та областях на більше як 20 млн грн.

«Соціально значущі проєкти давно стали невід’ємною частиною нашої компанії. Проєкт «Дорога Добра» — особливо цінний для нас та наших клієнтів, адже системно допомагає знайти кошти на дороге обладнання для лікарень, яке довелося б чекати, можливо, роками. А це значить тисячі врятованих життів дітей вже сьогодні! Крім того, ми щоразу показуємо разом зі своїми клієнтами: допомагати — це просто!», — говорить директор з комунікації WOG Олена Осипчук. 

 

Інші новини