Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Обладнання вже передане до Інституту Амосова

28.12.2020


Протягом акції «Дорога добра» WOG разом з партнерами Dobro.ua, БФ «Твоя Опора»Машою Єфросиніною та благодійниками зібрали 3 270 309,80 грн. За ці кошти зроблене масштабне переобладнання дитячої операційної у Інституті Амосова – придбано апарат для анестезії, монітор стану пацієнта та приліжковий монітор пацієнта.

Лікарі вже готуються до першої операції на серці дитинки у переобладнаній операційній. За даними Інституту, тільки у цій операційній щороку проводиться до 600 операцій. Загалом в Амосова роблять 1100 операцій та обстежують близько 8000 маленьких пацієнтів у рік. 


Нагадаємо, благодійна акція «Дорога Добра» — соціальна ініціатива компанії WOG за напрямком допомоги у лікуванні дітей з вадами серця. Спеціально для акції випускається лімітована серія благодійних горнят, які продаються по всій Україні. Різниця між вартістю напою у благодійному та звичайному горнятку перераховується на благодійність. Так, цього року клієнти компанії купили благодійні горнятка на 2,5 млн грн. Решту коштів на необхідне обладнання — 770 309 тис. грн — отримали завдяки благодійникам через пожертви на сайті dobro.ua

За 10 років існування проєкту компанії WOG вдалося зібрати, закупити й відремонтувати медичне обладнання у Києві та областях на більше як 20 млн грн.

«Соціально значущі проєкти давно стали невід’ємною частиною нашої компанії. Проєкт «Дорога Добра» — особливо цінний для нас та наших клієнтів, адже системно допомагає знайти кошти на дороге обладнання для лікарень, яке довелося б чекати, можливо, роками. А це значить тисячі врятованих життів дітей вже сьогодні! Крім того, ми щоразу показуємо разом зі своїми клієнтами: допомагати — це просто!», — говорить директор з комунікації WOG Олена Осипчук. 


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.