Меню
Обираємо омивач до весни. Експертиза підтвердила якість омиваючих рідин WOG
21 березня 2016

На сьогоднішній день на ринку існує дуже широкий вибір омивачів. Кожен автомобіліст проходить довгий шлях власного споживчого досвіду, перевіряючи надійність виробника, якість рідини, економічність застосування. Через нестабільність весняної погоди особливо важливим критерієм є морозостійкість. Завдяки перевірці столичного Інституту споживчих експертиз обрати «той самий» омивач стало простіше.

Дослідження проводилося на зразках, виготовлених спеціально для великих мереж АЗК, таких як WOG, Socar, Amic, КЛО; на одному зразку з вищого цінового сегменту Sonax, трьох найдешевших зразках Organic Purity, Pit ice (ВАМП) та зразку омивача з нехитрою назвою «По-нашому». Варто відзначити, що переважну частину рідин виготовлено в Україні, крім Sonax (Німеччина) та Socar (Литва).

Експерти перевіряли тару та маркування, морозостійкість та корозійність, миючу здатність та аромати зразків.

Найнижчу граничну температуру кристалізації, за результатами аналізу, продемонстрував зразок омиваючої рідини, яку було придбано у мережі АЗК WOG: –27 °С при заявлених на тарі –22 °С. Крім морозостійкості, зразки WOG показали також видатну миючу здатність – рекордні 97,5%, чим підтвердили репутацію найекономічнішої омиваючої рідини.

Ознайомитись з повним текстом дослідження можна на сайті.
Інші новини