Меню
Новий операційний директор на WOG
3 листопада 2017

Компанія WOG вирішила посилити команду топ-менеджменту і призначили Максима Панфілова головним операційним директором. На новій позиції він буде здійснювати операційне управління і координацію роботи підрозділів компанії. Чому ми вибрали саме Максима:

1.  У нього багаторічний досвід управлінської діяльності. Працював топ-менеджером у великих IT і фінансових компаніях в США та Україні. А його функціональні обов'язки ранжувались від проектного менеджера до керуючого партнера.

2.  Він може похвалитися інженерною освітою в технічних та економічних областях. А ще, вченим ступенем кандидата технічних наук від Академії Зв'язку в Україні і майстра наук з менеджменту від Сиракьюзського Університету в США.

Перед тим, як приєднатися до команди WOG, Максим керував розвитком бізнесу в компанії Readdle, яка спеціалізується на розробці технологій і рішень для збільшення продуктивності. Крім того, за його плечима робота в ITT Investment Group, Baker Tilly Ukraine, Vivex Invest, Карбон, Голден Телеком, AT & T, IBM (США).

Welcome aboard, Максим Панфілов!

Інші новини