Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Нові хот-доги для щасливої дороги!

10.06.2021Фірмові хот-доги WOG вже стали однією з наших візитівок. Це найпопулярніша позиція в меню. Задля вдосконалення смаку та якості головних інгредієнтів хот-догів – сосисок та булочок, ми презентуємо нових постачальників. Відтепер на АЗК WOG сосиски від українського виробника ТМ «Глобино» та булочки від хлібокомбінату «Кулиничі».

«Глобино» – один з лідерів м’ясопереробної галузі України. Виробничі потужності компанії розташовані у мальовничій місцевості Полтавської області. Це власні ферми, агрокомплекс та м’ясопереробний завод. На виробництві встановлене сучасне обладнання від провідних європейських брендів. Виробничий процес «Глобино» сертифікований за міжнародними стандартами та відповідає вимогам до менеджменту якості харчової продукції FSSC 22000/IFS Food.

Також хотдоги на WOG відтепер готуються із булочок від хлібокомбінату «Кулиничі». Компанія «Кулиничі» – лідер в хлібопекарській промисловості на території всієї Україні, який налічує 10 спеціалізованих хлібопекарських комплексів. Виробництво булочок для хот-догів здійснюється на новому заводі, який розпочав свою роботу в 2020 році. Підприємство  побудовано згідно всіх європейських вимог до якості та безпечності продукції. Встановлені нові автоматизовані високотехнологічні виробничі лінії. Кожен технологічний етап повністю підконтрольний. До складу команди входять провідні кваліфіковані спеціалісти. На виробництві використовується лише якісна та безпечна сировина. Компанія має своє власне виробництво основного компоненту всіх хлібобулочних виробів – борошна. В 2021 році виробництво сертифіковано на відповідність схеми сертифікації FSSC 22000 та стандарту IFS.


Рецептура, технологія приготування та інші фірмові інгредієнти хот-догів залишаються незмінними. Отже, це добре знайомий хот-дог з іще більш соковитою сосискою та запашною булочкою.

«Нам важливо працювати з компаніями, які відповідають певним вимогам: мають власне виробництво, контролюють якість, працюють за міжнародними стандартами, дбають про сталий розвиток та цінують своїх споживачів. Це принципові для нас питання. Саме таких партнерів ми знайшли у Глобинському м’ясокомбінаті та Хлібокомбінаті «Кулиничі». А оскільки наші легендарні хот-доги є невід’ємною частиною сервісу WOG – ми дуже відповідально підходимо до кожної його складової. Отже, запрошую усіх на наші АЗК скуштувати нові хот-доги!» - керівник дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.