Меню
Нові горизонти: WOG стала членом Європейської Бізнес Асоціації
8 серпня 2019

Компанія WOG стала повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) ㅡ найбільш впливового і численного об'єднання бізнесу в Україні. Асоціація об'єднує компанії, які ведуть свою діяльність прозоро, на антикорупційних принципах, відповідно до ділової етики та сповідують європейські принципи ведення бізнесу. 

«Як лідер нафторинку, як компанія, яка створює велику кількість робочих місць, ми відчуваємо величезну відповідальність перед українським і світовим співтовариством за слідування європейським цінностям. WOG багато років показує клієнтам і ринку в цілому, що справжня європейська якість послуг і сервісу можлива в нашій країні. Ми впевнені, що наші знання, досвід, інноваційні рішення і клієнтоорієнтованість сприятимуть більш активному поширенню європейських цінностей і практики ведення бізнесу в Україні. Членство в ЄБА відкриває для нашої компанії нові горизонти, а також дає більш широкі можливості зробити внесок в подальший розвиток українського законодавства», - коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Європейська Бізнес Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу організація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні, яка працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Інші новини