Меню
Нова кавомашина на WOG
23 грудня 2020

Мережа АЗК WOG презентувала інтерактивний кавовий апарат FRANKE SB1200, який готує нові напої.

Обладнання установлене на АЗК WOG у Києві на Наддніпрянському шосе, 8

Серед новинок, які готуються на новому апараті, – 4 види кави Cold Brew, матча та матча на молоці.

Ще одна новинка від WOG – це кавові біо-зерна. Так, на новому апараті напої можна приготувати як на основі класичних кавових зерен, які представлені по всій мережі, так і з використанням органічної кави Cafе Verde.

Підтримуючи філософію дбайливого ставлення до природи, WOG пропонує клієнтам наливати холодні напої у прозорі еко-стаканчики від ТМ Vegware, які виготовлені з кукурудзяного крохмалю. Такі стакани при компостуванні за 8-12 тижнів стають добривом для рослин – компостом.

Окрім того, на АЗК установлене обладнання з унікальним рішенням від українського стартапу Blue Ocean Solution – машину для безконтактного накривання горняток кришечками. Таке рішення в рази безпечніше та екологічніше.

«Принцип роботи WOG – це всебічна турбота про клієнтів, надання високоякісного сервісу в усіх напрямках. Завдяки новому обладнанню, споживач отримає ще більш якісний, безпечний та швидкий сервіс, зможе насолоджуватися улюбленими напоями та познайомитися з новими смаками. Також хочу закликати клієнтів долучатися до еко-френдлі руху та обирати наші еко-стаканчики або наливати напої у свої горнята», - коментує директор дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.

 

Інші новини