Меню
WOG подарував до Дня автомобіліста бензовоз пального
7 листопада 2011

Перша національная мережа автозаправних комплексів WOG назвала імена переможців акції "Бензовоз пального до дня автомобіліста від WOG!". Головний подарунок - 1000 літрів пального - виграв житель Івано-Франківська, водій Роман. Він займається перевезеннями і кожен день заливає на заправці WOG 20 літрів пального. За словами Романа, він задоволений якістю пального і обслуговування.

У цілому компанія розіграла 30 000 л пального, що відповідає обсягу одного бензовоза. За результатами акції 496 переможців отримали можливість заощадити на заправці. Нагадаємо, що розігрувалися 1 приз - 1000 л пального, 5 призів по 500 л пального, 40 призів - 100 л, 450 призів - 50 л.

Для участі в розіграші необхідно було бути зареєстрованим учасником програми ПРАЙД від WOG і протягом акції накопичити на картці не менше 500 бонусів. Кожні накопичені 500 бонусів на картці ПРАЙД пропорційно збільшували шанс на виграш. Акція проходила з 15 жовтня по 30 жовтня 2011 року. Сам розіграш призів відбувся 1 листопада 2011 року шляхом випадкового компьютерного відбору номерів карток ПРАЙД.

Це не перша подібна акція компанії. Торік до Дня автомобіліста Перша національна мережа автозаправних комплексів розіграла для своїх клієнтів автомобіль Skoda Fabia.

WOG і надалі планує проводити подібні акції, на ділі доводячи, що Прайд від WOG - це абсолютні привілеї великої родини.


Інші новини