Меню
WOG ДАРУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ LONGINES
30 квітня 2014
Мережа АЗК WOG, яка нещодавно розпочала акцію “Місяці потужності з MUSTANG”, привітала перших переможців, щоправда поки що не власника легендарного авто Ford Mustang, а власників не менш легендарних швейцарських годинників LONGINES.

Однією з перших свій приз отримала чарівна киянка Марта Мельник, що зараз навчається в магістратурі. За її словами, годинник подарує чоловікові (на фото), що спочатку скептично ставився до можливості виграти.

“До цієї компанії довіра в мене була весь час, оскільки ми заправляємо наше авто одним з найкращих пальних на ринку. Тому я відразу була впевнена, що це не жарт, а саме працівники компанії зателефонували та сповістили таку радісну новину! Ну і в контексті самого призу, надзвичайно приємно отримати такий стильний та оригінальний подарунок. Звісно це презент для чоловіка, саме це буде доказ коханому, що варто брати участь у подібних акціях компанії WOG”, - поділилася враженнями наша переможниця.

За чотири тижні компанія вже розіграла 20 годинників, ще 25 чекають на переможців. Окрім цього, щодня по 50 щасливчиків отримують фірмові футболки-поло до літнього сезону. Загалом їх планується розіграти більше 3 тис.

Кожному переможцю телефонують представники нашої компанії та повідомляють де і коли можна забрати свій подарунок.

“Організовуючи акції, ми завжди керуємось принципом, щоб давати найкраще – якщо це футболка, то це найякісніша футболка, якщо годинник, то це найпопулярніший швейцарський годинник, якщо автомобіль, то це найбажаніший автомобіль. Таким чином ми декларуємо, що клієнт для нашої компанії – це головне”, - розповів директор з маркетингу ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ” Віталій Ткаченко.

Нагадаємо, що акція триватиме до 3 червня поточного року. Кожен клієнт WOG, що заправить не менше 10 л будь-якого пального торгової марки MUSTANG (бензин, дизельне пальне, газ) та розрахується готівкою чи банківською карткою, має можливість виграти Ford Mustang. Для того, щоб взяти участь в акції достатньо безкоштовно відправити код з розрахункового чеку на короткий номер 8525 або зареєструвати його на сайті www.mustang.wog.ua. Зворотня SMS від організатора підтверджує участь клієнта в акції. З одного номеру телефону, за допомогою SMS і за допомогою сайту, можна зареєструвати не більше трьох акційних кодів на добу.

Розіграш головного призу - автомобіля Ford Mustang буде транслюватися в ефірі одного з національних телевізійних каналів не пізніше 15 червня 2014 року.

Інші новини